Siz olsanız o iki arkadaşınızla halen görüşür müydünüz?

Benim bundan 1 sene önce 1.5 yıl süren bir iliskim olup sonu kötü bir şekilde bitmişti. ve sonra peşimi bırakmayıp, ilk barışmak için yalvarıp olmayacağını anlayınca da bana zarar vermeye, tehtid etmeye kalkmıştı. Aileler devreye girdikten sonra peşimi bıraktı. Aradan 1 sene geçti benim yeni numarama mesaj atmış. Evlenceğin zaman hayatını bitiricim şimdi susuyorum falan diye.. Ne yapacağım ben?...

Ama asıl sorum şu, biz onunla çıkarken onun 2 arkadaşıyla da benim 2 arkadaşım çıkmaya başladılar. Biz ayrıldık ama onlar halen birlikteler. Siz olsanız o iki arkadaşınızla halen görüşür müydünüz? Açıkcası biraz şüphe duyuyorum sonuçta benim hakkımda onlardan bilgi alabilir ve numaramıda nereden bulmuş olabilir ki?... Siz ne yapardınız?..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önce numaranı değiştir. Yeni numaranı bahsettiğin arkadaşlarına dahi verme, o arkadaşlarınla da ilişkini kes bence. Çünkü iş çok ciddi, sana takıntısı var.

Ah be güzelim nereden bulursunuz böyle hastalıklı adamları.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence kaçarak görüşmeyerek olmaz ona bir şekilde zorla güzellik olmayacağını senle beraber olsak bile bunun bundan sonra tek taraflı olacağını söyle . Arkadaşların konusunda ise hiçbir nedenden dolayı arkadaşlarınla küsme eğer o arkadaşlarının gerçek arkadaş olduğunu düşünüyosan eğer onlardan bilgi aldığını düşünüyosan 1 saniye düşünme önce uyar devam ederse onları sil.

0|0
    0|0
    • söyledik kaç kere olmayacağını, istemeye bile geldiler. Ama laftan güzellikten anlamıyor.

• arkadaşlarının bi günahı yok gibi. savcılığa git bi uyardılarmıydı bi daha rahtsız edemez.

0|0
    0|0
  • Derhal kurtul.. Ona ait ne varsa hayatında hepsini yak..

0|0
    0|0
  • çekemediğinden bence öyle değil mi çekemiyo mu senin mutluluğunu?

0|0
    0|0
  • kurtul kurtulabilrsen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...