Kızlar saçlarınızın şekline çok önem verir misiniz?

Bazı kızlara bakıyorum saçları jilet gibi dümdüz bazılarınınki bukle bukle. Acaba hiç mi rüzgar yağmur vs işlemiyor :D

sizde saçları tüm gün kusursuz olanlardanmısınız yoksa benim gibi hepsi ayrı telden mi oynuyor?

0|0
181

En İyi Kız Görüşü

• günlük hayatta tabiki doğal genellikle yukardan toplarım bazen salarım saldıgımda ne düzleştiririm nede maşa yaparım kendi haline bırakırım. düz saçı seviyorum aslında ama saçlarım pırasa türünden çok çabuk bozuluyor bozulmaması için hareketlerime dikkat etmem gerekiyor bu sıcaktada düzleştirmek zor iş en iyisi kendi haline bırakmak=).

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadın dediğin doğal olcak aga , düğüne gider gibi sokakta gezen tiplere kıl olurum. Öyle insan boş adamdır yapcak iş bulamaz saçıyla başıyla uğraşır o yüzden o kıza bakış açısı -1 olarak başlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bukle bukle bazen de su dalgası gayet memnunum ...

0|1
    0|0
  • bazen düz bazen dalgalı teknoloji sağolsun. Saçının bozulmasını istemiyorsan saç kurutma makinasının soğuk ayarını saçlarına tut.Hem yumuşak hem parlak hemde şeklini sabit yapar.

1|0
    0|1
  • sacım dalgalıydı güzel bi katlı model buldum dalgalar sekle girdi yana ayırıp cıkıyorum yağmur rüzgar demeden ama dağınık benimde :)

0|0
    0|0
  • Dışarıda her daim dümdüzdür saçlarım.

0|0
    0|0
  • kıvırcık oldgu için pek ugrasmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Benim saçlarım normalde de pırasa gibi. Pek maşa yapmıyorum. Düz halini daha çok yakıştırıyorlar. Düzleştiriyorum yağmurda falanda bozulsa bile zaten düz belli olmuyor. :D

0|0
    0|0
  • her zaman fönlüdür saçlarım

0|0
    0|0
  • Gün boyunca bozulmuyor

0|0
    0|0
  • Ben bakmıyorum saçlarıma dümdüz zaten

0|0
    0|0
  • Her zaman düzdür, ince telli yumuşacıktır.

0|0
    0|0
  • banyodan çıkıyorum saçımı kurutup güne başlıyorum :D

arada düzleştiririm sadece

0|0
    0|0
  • Saçlarımın uçları dalgalı oraları düzleştiririm sadece

0|0
    0|0
  • Ruh halim neye karar verirse.

0|0
    0|0
  • Doğal halini beğeniyorum, dalgali. Arada düzleştiririm.

0|0
    0|0
  • doğal bukleliyse sacların su değince daha bibukleli oluyor =/

0|0
    0|0
  • mısır püskülü

0|0
    0|1
  • Bildiğin pırasa.

0|0
    0|1
Yükleniyor...