Hangi sporu yapmalı? Yüzme mi? Body mi?

Zaten yüzme yapıyorum ama ikisinin arasında kararsız kaldım body mi yapsam yüzme mi özellikle bu sorum kızlara çünkü bayanların erkeklerden daha iyi gözlemci olduğunu düşünürüm

Güncellemeler:
Hepinize teşekür ederim arkadaşlar yorumlarınız için sorumun cevabını buldum gibi:)

0|0
28|33

En İyi Erkek Görüşü

• Ben edinilmiş bir tecrubeye dayanarak bilgi vereceğim.

Yuzerek kilonu korur ve fit olursun body ile de zayıf bolgelerini geliştirerek vucut yapını destekleyebilirsin. gerçekten ikisini birden yapma imkanın yok mu? yok ise kilonu bilmiyorum ama bu guzel yaz gunlerinde yuzmeye devam et ve fit değilsen fit konuma gelene kadar devam et. kas yag oranın istenilen seviyeye geldiğinde yuzme her ne kadar vucudun tamamına yakınını calıstırsa da her bolgeyi eşit çalıştırmaz bu nedenle eksik kalan bolgeleri obody building e gecerek destekle. sonra yuzmeye devam...

yanlız body yaparken nasıl calısılcağını cok cok iyi bilmen gerek doğru çalışmazsan amele kası olur. bicimsiz olur. herkesin bahsettiğinin aksine body yapan herkes okuz gibi olmaz .belli boy kilo oranında kalırsan body yaparken cok şişmessin. sadece kilonu koru ve zayıf bolgelerine yonel.

0|0
    0|0
    • kilo problemim yok zaten yorumun için teşekürler

• Rica ederim. en iyi vucut body ile yapılır. ama en guzel spor da yuzme bence.

brad pitt,kıvanç tatlıtug vs gordugumuz unluler o vucudu elbette body ile yaptı ...

Kızlar Ne Diyor 28

• kesinlikle sadece yüzme. omuzlar dehşet oluyor :)) hemde bodyde ki gibi abartılı şişirilmiş gibi olmuyor.

0|0
    0|0
  • yüzmek sağlıktır.hem bedenini hem ruhunu dinlendirir ben her sabah 8 30 gibi alışkanlık haline getirdim bu sporu

0|0
    0|0
  • bence yuzme cunku buyuk oranda olumlu seyler sagliyor

0|0
    0|0
  • yüzme daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • gibi ne demek bulmuşsun bal gibi

0|0
    0|0
  • Body'yi bitirdiğin an senin vücudunda biter. Paluze gibi oluyorlar.

Ama yüzmek doğal bir spor. Onu tavsiye ederim. Hem bu sıcaklarda kapalı kapılar ardında mı yoksa denizin içinde buz gibi sularda mı spor yapmayı tercih edersin ?

1|0
    0|0
  • bnce body yap yüzme ztn tatilden tatile bile olsa yapılan bişi

0|0
    1|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Bn yüzme yapmanı tavsiye ederm. body yapacaksnda ölçüsünü kaçırma. çok kötü bir görüntü oluyor . (BeNCE)

0|0
    0|0
  • Yüz.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yüzme

0|0
    0|0
  • Omuzları genişletmeye bak benim ilk dikkatimi çeken geniş omuzlardır. Vücutlu erkekler bana hep itici gelmiştir. Bide bodyi bırakırsan sarkmalar olur salla yani dostum

0|0
    0|0
  • Yüzme iyidir

0|0
    0|0
  • yüzme

0|1
    0|1
  • Yüzmee

0|0
    0|1
  • body yap özellikle kollara ağırlık ver .d

0|2
    0|3
  • Yüzücülerin fizikleri gerçekten çok iyi oluyor.

0|1
    1|1
  • yuzmeye devam etmelisin

0|0
    0|0
  • Yüzme..

0|0
    0|0
  • yüzmek candır can

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • body

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • omuzlarrr :) Tabi ki yüz yani..

0|0
    0|1
  • body yapma ya çok antipatik hemde çirkin bir vücut oluyo fazlasında. yüzme en iyisidir

0|0
    0|1
  • yüzmeeee

0|0
    1|0
  • Kesinlikle yüzme.

0|0
    1|0
  • body...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• body yapıp, şişmektense normal bi spor yapıp fit olmak en iyisidir, zaten yüzme kanatları çok geliştirir, geniş bi omuza sahip olursun, bacak kaslarını geliştirir, ama body de hayvan gibi olursun.. gereksiz.. kızların body dediğine bakma, 100 tane kız koyalım yan yana karşılarına bir arnold u birde brad i koyalım hangisini seçicekler... ;)

0|1
    0|4
    • Sağol açıklayıcı olmuş teşekür ederim

• alzeheimer ben küçüklüğümden beri sporun içindeyim. body-fitness diye ayrılmaz ikisi tamamen farklı sporlardır zaten. ki konumuz fitness değil body building. body building yaparak 6 ayda öküz olabilyiorsun ve bence en gereksiz spor. 2 senedir yaptığın sporla millete cahillik basamazsın ok mu canım :D

• gercek bodybulding bilgi sabır para işidir bizim millet body yapmıyo body yaptıgını sanıyo beslenme yok bişi yok 2 ay klübe gidip bodyci olunmuyo senelerimizi veriyoruz bu spra diyetiydi yükelmeseydi bir sürü ıvır zıvırı bir spor dalını tukaka yaparken biraz hakkında bilgi sahibi olalımm! !

0|0
    0|0
    • katılıyorum body hakkında bilgim var sabır ve para gerektiriyor hadı onları geçtik zaman gerektiriyor

• ben bu soruna cevap vermek istedim yüzme body den daha iyi çünkü hem ciğerlerin açılıyor hemde body de yapmak istediğin vücuda sahip olabiliyorsun bodyde sadece vücut geliştirirsin yüzmede iki sporu birden yapmış olcaksın hem vücud geliştirceksin hemde yüzme sporunu yapıcaksın burun kasını bile çalıştıran bir spordur yüzme düşün yani ona göre...

0|0
    0|1
  • yuzme bence hem zevkli hem tersiz hemde avrupa isi kas yapin oluyor oyle abarti değil misal link

0|0
    0|0
    • body yapan herkesin oyle oldugunu mu dusunuyorsun? body yuksek kalori harcatan bir spor sen kilonu sabit tutarsan oyle olabilir misin sence?

• hafif calısmayla belli bir yere kadar vucut olur linkteki gibi olmak için body şart. sen sanırım yuzuculerin sadece yuzduklerini farklı antrenmanlar yapmadığını dusunuyorsun.aşağıdaki linki oku derim.

link

• her sporda fitness vardir , o bakimdan dediklerin dogru diyebiliriz hocam , haklisin

• Eskrimi tek geçerim hacı...

1|0
    0|0
    • strateji sporu, herkesin harcı degildir ;) +

• kılıç eğtimi aldım zaten eskrimle uğraşamam birde sağol genede:D

• yüzmeyi profesyonel seviyede düşünüyorsan body'e fazla bulaşma bence.kararında kalsın.çünkü seni hantallaştıracaktır.ha öyle değilse kesinlikle body ;)

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla kulaktan dolma da olsa yüzerken vucudunda neredeyse bütün kasalrını çalıştırıyormuşsun ayrıca bütün gün sudasın daha fazla kalori yakarsın vs vs bence yüzme daha iyi gibi :D

0|0
    0|0
    • Su direnç gösterdiği için kalori bakımından daha iyi o konuda haklısın

• yüz, body iğrenç birşey.

0|0
    0|0
  • sırıkla atlama ...

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • kavun mu sandalye mi demişsin kızlara. ikisi çok farklı alanlar birinde şişip öküz oluyosun ötekinde atletik düzgün bi vücudun oluyo.

0|2
    2|2
  • body de sadece belli bir yer çalışır ama yüzde de bütün vücut harekete geçer bütün kaslar çalışır hareket eder

0|0
    0|0
  • Yüzme Derken, Emir kipi olarak Yüz me., yapma etme der gibimi yazdınız.. yüz diye yazsaydınız ya:)

0|0
    0|0
  • yüzme vucudu sıkı tutar body genişletir .d

0|0
    0|0
  • ben kilo almak için bodye başladım 20 gün oldu ve yararını baya gördüm zaten buradaki arkadaşlar bodye gidinler iğrenç hayvan gibi diyorlarda onlar gibi olmak çok zordur :D

0|0
    0|0
  • Body, seni bi yere kadar güzel gösterir, fazla kas iticidir...Ama yüzmede bütün vücut hatların çalışacağı için daha iyi olabilir...Hem sağlık açısındanda yüzmeyi öneriyorlar...

0|0
    0|0
  • yüzme ile hem içini hemde bütün vücudunu çalıştırıyorsun ciğerler sağlamlaşır

0|0
    0|0
  • Yüzme. İlla kol kası yapacaksan da kurban bayramında da deri yüzersin.

1|1
    0|1
  • Body ama fazla abartmadan hafifçe

0|1
    0|0
  • cirit at kol kası yaparsın

0|0
    0|0
  • imkanın varsa kesinlikle yüzme.

0|0
    0|0
  • bence yüzme bütün kaslarını çalıştırıyor zaten

0|0
    0|0
  • birbirine zıt sporlar; kas için vg, fitlik için yüzme. dönüşümlü yapabilirsen ideal olur.

0|0
    0|0
  • 3 ay body 1 ay yüzme. sürekli body yaparsan reflexlerinde azalma olur.

0|0
    0|0
  • 100me

0|0
    0|0
  • TAEKWON DO

0|0
    0|0
  • İkisinide yap ayrıca basketbolda oyna bu dediklerimin aynısını ben yapıyorum kardeş .

0|0
    0|0
  • ikisinide

0|0
    0|0
    • iki spor aynı anda yapılmaz biri kırmızı kasları çalıştırır diğeri ise beyaz spor yapıcam derken vücüdün zedelenir bir yandan kas yaparkan diğer yandan gevşetirsin

• body

0|0
    0|0
  • her ikisinide :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...