Yine Fenerbahçe yine mi penaltı?

her maç penaltı banko hakemler sağ olsun değil mi demirörencikten hep kıyak

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Maçtan önce arkadaşımla aramızda geçen muhabbet bu maçta Fenere penaltı verilecek ve Rizeye kırmızı kart çıkacak. Kararlar doğru veya yanlış izlemedim yorum yapamam ama aynen oldu :))

0|0
    1|0
    • işler tıkırında fenerde rakipte 10 kişi kaldı neden başka takımlara hiç penaltı verilmez sorun o bu geriler anlamıyor lafı

• Aslına bakarsan Fenere verilmeyen çok net penaltıda var Emenikenin pozizyonunda bu maçı haketmişler açıkcası izledim özetini iyi oynamış fener ama her maç rakip 10 kişi 1-2 penaltı olmaz :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen hala konuşuyon mu? Adamları ezdik resmen. 90 dakikada 30 şutumuz var onların 1 tane. Verilmeyen bir çok penaltı var resmen Fener takıntından kabullenemiyorsun.

fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/.../...038832_n.jpg

1|0
    0|0
    • bu penaltı kuralı neden başka takımlarada uygulanmıyor sorun o kardeşim lafı nerenden anlıyorsun

• oda bişeymi daha 3 penaltımızı vermedi. Neden çok penaltı kazanıyoruz biliyormusun oyunun yaklaşık 80 dakikası rakip ceza sahası içinde oynanıyor buda faulü penaltıyı getiriyor. keşke maçı izleseydin rakip nasıl boğulur perişan edilir görmüş olurdun rizenin şut sayısı 1 isabetli şut 0 fenerbahçenin toplam şutu 29

0|0
    0|0
  • Sen durmadan ne saldırıyosun kuduz gibi melo falan mı ısırdı seni. Futboldan da zerre anlasan hadi neyse, bir tane yanlış penaltı söyle Fenere verilenlerden ama ben sana verilmeyen penaltıları söylerim.

0|0
    0|0
  • sneijder bir sağa bir sola attı.
    boooooşver ;)

0|1
    2|1
  • baktılar mac elden gidiyo

0|1
    2|2
  • Ağlayacaksanız oynamayalım? :D

2|0
    0|1
  • Ağlama aglak aglama atamadi zaten

1|0
    0|1
    • sen ağlama atamadınız diye sadece kıyak aldınız yine diyorum

• aynı pozisyonlarda başka takımlara verilmiyor hani dikkat çekiyor artık

• yaa sen izledin mi pozisyonu

• Fenarbehceyi hic sevmem

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fenerbahce nin verilmeyen 2 tanede penaltısı vardı maçı dogru duzgun izlerseniz kararları incelerseniz bu durumda bile hakkımızın yendiğini goreceksiniz. ilker meral bir takıma sadece bir penaltı verildiğini sanıyor olmalı

1|0
    0|0
  • Valla penaltıyı bilemem ama Emenikeye yapılan net penaltıydı yedi onu resmen

1|1
    0|0
  • Emenike pozisyonuna ne diceksin peki? Hadi ama haklinin hakkini verelim birazda

0|0
    0|0
  • Çıldırrrrr :D

1|1
    0|1
  • Alistik artik

0|0
    1|0
Yükleniyor...