Topluma ne kadar güveniyorsunuz?

içinde yaşadığınız, büyüdüğünüz doğrularını yanlışlarını paylaştığınız topluma ne kadar güvenirsiniz.. yoldan geçen biri sizin için kuşku duyulcak insanmıdır? gecenin 12sinde sokakta gezen kadın, kötü kadınmıdır? tek başına sokaklarda volta atan adam serserimidir? yeni tanıştığınız bir insanı evinize davet edermisiniz? ve sizce toplumun eğitimi yeterlimi?

Güncellemeler:
aslında dıkkatımı ceken kameralar oldu, her yerdeler. devlet her adımımızı ızlıyor... dusunsene, halkına guvenmen bır devletımız var dedıgım sırada, halkın kendısınede guvenmedıgını goruyoruz... pekı neden? ne bızı bu hale getırdı, tanrı mısafırı kavramından alıpta buralara?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• insanlara güvenmem ancak bu benim işkillilik sorunum, güvenmiyor olsam da tanımadığım insanlar hakkında olumsuz yaftalar yoktur aklımda.

0|1
    0|0
  • kimseyi tanımadan yargılamam, şöle böyle demem gözlem yapmam şart ama kolay güvenemiyorum insanlara.

0|1
    0|0
  • tanımadığım insanlar hakkında kötü veya güvensizlik duymam bana yaklaşmadıkça.. bana yaklaştıkça güven pergellerim genişler haliyle koruma içgüdümden ötürü.. ama toplumun yargılarına güvenmiyorum geneli ikiyüzlülük üzere kurulu ve uygulamada çok çok farklı...

0|1
    0|0
  • Herkese guvenmem elbet ama yolda gecen birine de " sudur " demem.

0|1
    0|0
  • günahımı vermem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben başta herkese kuşku ile yakşaşırım. Canayakınımdır ama iyi dinler, iyi gözlemlerim ilişki içinde olduğum insanları. Topluma güvenmiyorum tabii ki. Neden mi? Çünkü sürü psikolojisi çok yoğun bir şekilde var toplumlarda ve ben birbirinin aynı olan ve kararlarını alırken kendi beyinlerini kullanmayan insanlara güvenemem.

0|1
    0|0
  • Toplumun her kesimine güvenmem aralarından nadir kesimlere güvenirim

0|1
    0|0
  • Kendime bile %100 güvenmiyorum... Tavsiye ederim.

Lütfen bana güvenmeyiniz.

0|1
    0|0
  • güvenmiyorum, sokakta yürüken kaç kere önümü kesitler. balicisi, tinercisi, müptezeli, tecevüzcüsü, hırsızı hepsi sokaklarda geziyorlar. toplumumuzun çoğu eğitimsiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...