Sevgilim çok ilgili olduğumdan şikayetçi...

Sevgilim ondan hep mesaj bekledim için ve herşeye trip attım için hep kavga ediyoruz bende artık geniş biri olacağım dedm peki dedi ve dün akşam bna bi arkadaşımla konuşucam dedi aradım konuşmuyodu ve bana bunu hesaplamamıştım ya dedi sonra ark kapının önünde cıkıyorum dedi tamam peki dedim ve 10 dk sonra tamam iyi geceler by dedi ve sabah günaydın yazmış bnde 3 saat sonra işi vardı yazamadım dedim peki dedi vee 5 saattir mesaj attığı yok amacı nedir? zor dayanıyorum ayrılmamak için..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Aklında ayrılmak varsa bırak o zaman amacını bende anlamadım daha doğrsu senide anlamadım ayrılık dediğine göre bitirelim de bitsin. Erkek dediğin geniişş olmaz sevgilisini korumalıı kollamalı yani kızda seviyorsa çekecek.

0|0
    0|0
    • kısıtladığım için ve ilgisizliğinden umursamazlığından şikayet ediyordu hep tamam geniş olucam dedim ve kabul etti şimdiyse mesaj attı yok

• pek sanmam hırçın bi kızdan beklenicek bir duygu değilde =)

• Çok eminim :)) pişman olmuştur yoksa mesaj atar rahat olurdur yanii

Kızlar Ne Diyor 2

• hahaha bulmus bunamis :D mesajlarina ara ver at ama kisa kisa, k.b biraz gercekci olmak zorundayim kisa kisa mesaj at yada arasira at zamanla azalt mesajlarini ztn sogursun ondan simdi birden ayrilirsan bosluga düsersn gibi olur arkdsm ..

0|0
    0|0
    • haklısın mesaj atmayı kestim zaten arayıp sormuyorda..

• ama öyle hemen kesme arada mesaj at trip atsa bile gönlünü al maksat o aci ceksin anlion ?

• uyguluycam =)

• ayrıl. kız kurtulsun en azından.

0|0
    0|0
    • neden kız kurtulsun dedin ki?

• "ondan hep mesaj bekledim için ve herşeye trip attım için hep kavga ediyoruz "

bu ne allasen?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...