Pilates için önerileriniz neler?

Pilatese başlayacağım. Ama bana gelirken getirmem için hiçbişey önermediler. Elim kolum boş mu gidicem spora? Bunun için bana tavsiyede bulunabilirmisiniz? Ne götürmeliyim?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• havlunu salondan vermiyorlarsa bir havlu götür yanına. tayt-tişört giyebilirsin rahat oluyor. bir de su. başka bişeye ihtiyacın olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor kıyafetleri su götür en önemlisi azimini götür :)

1|0
    0|0
    • azım tamamdır : ) ısteklı bır ogrencıyım. ama ıste ne getıcem ne goturcem bılemedım : )

• İstekli baslanır ama ilk bir hafta sporun verdiği kırıklıklar olur bu yüzden vazgeçme sakın birde spor yaşam biçimi olarak gör o zaman her yaşta her seyo başarabilirsiniz

• tabıı tabıı.. bılırım yuruyusle basladı spor hayatım ve 3 hafta cebellestım agrılarımla... sonra acıldım 15 dkyuruyemeyen ben sımdı 1 saat net yuruyebılıyorum.

• giderken pasta börek götür ve aç aç spor mu yapılır de :D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bolca su belki bir küçük havlu terleme için tabiki rahat bir kyafet yeterli kalan malzemeler salonda mevcut zaten

1|0
    0|0
    • ebru sallı pılate yaparken cok efor sarfedılen bır spor gıbı gostermıyordu : )) ordan gorduklerıme ıstınaden ıcımde acabalar var ama yınede tesekkur ederım : ))

• Ya daha yeniysen terlemezsin illaki bende evde yapıyorum ama degisimi cok cabuk farkediyosun bide egzersiz yoruldugun anda baslar unutma :))

• oww... tesekkurler tavsıyen ıcın : )

• daha önce spor yaptın mı?

1|0
    0|0
    • spor hayatıma haftada 3 gun 1 saat yuruyusle basladım dıyet programıyla 20 kg verdım ve sımdı pılatesle kaslarımı guclenırek ıstıyorum. ozt gunu baslayacak kurs ıcın yanımda olması gerekenler lıstesı hazırlamam lazım. o yuzdende buraya sordum : )

• İlk zaman birşey götürmene gerek yok
    Sonra zamanla plates lastiği topu vs vs onları aldıracaklar sen suyunu havlunu kap git

0|0
    0|0
    • hımmm... beledıyenın yahu bu yer... ısterlermıkı hiii cok para yahu :S

• yorum ve cevapların ıcın cooook tesekkurler :)

• Rica ederim :)

Yükleniyor...