Arayan sınıftaki çocuk olabilir mi?

sınıfta çok yakın olmadığım bir erkeğe numaramı istediğinde vermiştim.ama konuşmuyorduk bi gün mesajlaşmıştık kısa sürdü oda okadar..ve sonra ben bikaç gün sonra sınıfta bunun telefonunu bana vermesini söyledim oda verdi numaramı sildim.millet baktı falan.bnde kusura bakma seni daha tanımıyorum numaramı vermemeliydim falan dedim oda önemli değil dedi gülerek iyi yaptın dedi..ama bozuldu sanki neyse.ve ben arada sınıftakilere sevdiğim çocuktan bahsediyordum..işte bi gün biirnin beni özleden aradığını dalga geçtiğini ve sevdiğim çocuk olabiliceğini söylemiştim..ve inanın 1 hafta sonra beni özleden arayan biri var..kim bilmiyorum sevdiğim çocuk olabilir mi kötü bitti onla ama neden arasınki..hiç telefonla konuşmamıştık onunla.sesini bilmiyorum yani.s sınıftaki çocuk olabilir mi sizce ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Olma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilir.

0|0
    0|0
  • ben aradım niye açmıyorsun ?

0|0
    0|0
    • :s espri yapma kafayı yicem ya.ss sence kim ?

• Ben üniversite tercihleriyle uğraşıyorum siz neler ile uğraşıyonuz Allaaahım sabır ver sen bu arkadaşlara.

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle odur .

0|0
    0|0
  • Bence sınıftaki çocuktur numaranı almıştır birisinden

0|0
    0|0
    • 10 günden fazla arıyor ama.s ve ses yok..bazen dışarda bir yerde sanki.garip sesler çıkarıyor.s eline vuruyor sanki töbe töbe anla işte.s

• Numaranı gizli numaralara kapat kurtul

Yükleniyor...