200.000 TL verseler?

200.000 TL para verseler 1,90 boyunda 120 kg ağırlığında bir penguen ile ölümüne kavga eder misiniz? Ederseniz ve pengueni yenmeyi başarırsanız bu para ile ne yapardınız? Soru biraz saçma :)) Ama siz yine de ciddi cevap verin...

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle; hayir çünkü parasal değer benim için önemli değil allahın yarattığı bir canlı olduğu için hayvanları ben özellikle önemseyen bunun yanındada zararsız olmasi artı bir neden katıyor gönlümde.200.000tlyi daha akılcı yöntemlerle kazanmayı her zaman tercih ederim. saygilar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 200 bin mi $_$?
    o paraya o pengueni konserve yaparım...
    ve hemen Bmw m3 alır kışında konservemi yerdim :D :D :)

0|0
    0|0
    • Canım benim hiç can alıcı nokatalara değinmiyorsunuz...

İlk vuruş, ilk hareketler çok önemli... Ufak bir kediden bahsetmiyoruz. Kudurmuş koca bir penguenden bahsediyoruz. Paniklersen penguene karşı hiçbirşey yapamazsın. AYrıca pengueni tutup fırlatmak imkansızdır. Hele o koca gövdeyi yere yatırmak çok çok zor.. Bir sıradan insanın 1 HP olduğunu düşünürsek pengueni yatırmak ya da fırlatmak için 3-5 hp güç gereklidir. He bunu biri yapabilecekse ancak çok cüsseli biri yapabilir..

• ama çok kaslı :D bunu da düşün birde penguenler iyi dövüşür, çok zekidir ve muhteşem bir yapıları vardır...

Tek zayıf noktaları ayakları değil.. Evet ayakları vücuduna göre güçsüz kalıyor. Yani bir pengueni normal bir insan bile ayaklarından tutarak yere serebilir. Fakat yere serdikten sonra ne yapacak? Vuracak, yumruk tekme en fazla penguenin canını biraz yakar. Ama bu can acısı penguenin gücünü 2'ye katlar..

Penguenler sinirlenince hormonları yüzünden normalin 3 kat fazla güce sahip olurlar. Asla normal bir hayvan değillerdir.

• ahahahaha cevaba bak yaa... asdfghjjl :D :D :)

• Olur.

0|0
    0|0
    • Hım... Penguenin o kaslı kuvvetli kollarını, iri cüssesini ve 7-8 yıllık dövüş sporu geçmişini düşün ;)

• Çoook oldu. Netice de dövüş Allah ın pengueniyle başka da bişey olmaz zaten.

• hahahah :D

• Bana aynen senin gibi bir kiz lazim biraz hayal gucu yuksek biraz kan sever biraz da ofkeli bir sey cok tatli l*n :))

0|0
    0|0
  • O boyutta bir penguen ile kapiscagimiz ortamam bakar sicak ve kuruysa halsiz dusene kdr sadece kacarim eger deilse hayatta kavga etmem penguenler cok trs hayvanlar yakalamadan durmaz qgzimada eder odurmeden birakmiyorlar kavgaya girince :D

0|0
    0|0
    • Sonunda mantıklı bir yorum geldi :D Haklısın bir insan penguen ile kavga edemez.

• izledim :D

• He iyi bende ornek ariyordum kral pengienlerinki bir seye benzemiyormus onu gordum kanatlarini vutuyor mallar :D
      Ama daha ufak bir turunde dag bayir yarali hayvani oldurene kadar kovaladiginida gormustum *-*

• Her insanın olduğu gibi hayvanında zayıf noktası vardır biraz abartmışın dünyada insandan tehlikeli yaratıkmı var

0|0
    0|0
    • Zayıf noktası: AYAKLARI

Ayaklarından tutarak bir pengueni yere düşürmek oldukça kolaydır. Normal bir insan dahi bunu başarabilir. Çünkü penguen ne kadar iri olsa da ayakları pek kuvvetli değildir. Ama düşürse ne yapacak? İnsan pengueni yere serse dahi yerde ona zarar veremez. Yerden kalkana kadar penguene vurur vurur, bu arada pengueni sakatlayacak kadar güçlü vurabilirse tamamdır iş.. Ama böyle bir vuruşu normal bir insanın yapması çok zor. Bodybuilderler veya dövüş sporu ustaları başarabilir ancak..

2) DUYGULARI
      Penguenler duygusal oldukları için çabuk sinirlenir, çabuk panikler, çabuk korkar, çabuk üzülür. Penguen her ne kadar acımasız olsa da ilk kavga anlarında panik durumunda olacaktır. Yani bu 10-15 saniyelik kısa vakit dilimini insan akıllıca bir darbe yaparak geçirirse pengueni yere serebilir, bayıltabilir bile... Bayılttıktan sonra iş kolay kafasına defalarca vurarak öldürür. Ancak bunu yapmak çok zor, ki insanın da paniklemesi kolaydır...

• Nabıyon onlarla birliktemi yaşıyosun

• Çeker silahı vururum parayı alır bir süre eşşek gibi boş boş yaşar paranın zevkini almaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Kavga etmeye ne gerek var al bir tane 14'lü berretta kafasına tamamdır iş. Para bende.

0|1
    0|0
    • Hayır silah kullanmak yasak :D Ha illa kullanacaksan bir penguen aşireti çıkar karşına haberin ola

• 18 :))

• Yaşıtızda amacını anlayamadım ben senin hala ha bu arada eic versene :))))

• zaten paytak bunlar can alıcı bir noktaya vurunca yerden kalkamazlar parayıda direk bankaya yatırır bekletirdim.

0|0
    0|0
    • 120 kg kardeş :)))

• 120 kg bişey değiştirmez ayakları onların bariz şekilde ayrı duruyor oralara çalışacaksın :D :D :D

• ama çok kaslı :D bunu da düşün birde penguenler iyi dövüşür, çok zekidir ve muhteşem bir yapıları vardır...

Tek zayıf noktaları ayakları değil.. Evet ayakları vücuduna göre güçsüz kalıyor. Yani bir pengueni normal bir insan bile ayaklarından tutarak yere serebilir. Fakat yere serdikten sonra ne yapacak? Vuracak, yumruk tekme en fazla penguenin canını biraz yakar. Ama bu can acısı penguenin gücünü 2'ye katlar..

Penguenler sinirlenince hormonları yüzünden normalin 3 kat fazla güce sahip olurlar. Asla normal bir hayvan değillerdir.

• kolay ıs doverdım valla :D

0|0
    0|0
    • hiç de öyle değil...

• Bir olay vardı, bir balıkçıyı parçalamıştı penguenler :(

Hani etkiden çok büyük bir güce sahip olduğunu anlayabiliyorsunuz.. Koca gagası ile bir vurdu mu balıkçı direkt yere kapaklanıyor. Hastaneye kaldırılıyor ama kurtarılamıyor. Kafasına çok ciddi darbe almış. Yaklaşık 350 Kg vuruş gücü... Sibirya kaplanı nadiren bu gücü aşabilir. Penguenin de istisnasıdır tabii mutlaka :)

Tabii pengueni şasırtıp keskin bir bıçak ile hamle yaparsan yaralarsın. Ölmezse o bıçağı alır seni dilim dilim doğrar akşam yemeği olarak aslanların önüne atar. Ölürse (ki çok düşük bir ihtimal) alırsın 200.000 lirayı istediğini yaparsın ;)

• Ben parası için değil meraktan sadece yapmak isterdim :)

• Oha 42 gün önce sorulmuş.

0|0
    0|0
  • Hayvana şiddete Hayır..

0|0
    0|0
  • Eğer o paraya ihtiyacım warsa ederim :))

0|0
    0|0
  • hayal gücüne hayran kaldım valla :D

0|0
    0|0
  • O paranın 3 katını 1 yılda kazanıyorum zaten.

0|0
    1|1
  • 200 versem susar mısın

0|0
    0|0
  • 200 bin tl ye ben o penguenin etini derisinden ayırırım be :)

0|0
    0|0
  • Parası neyse verelim biri şunun kafasına sıksın.

0|0
    0|0
  • penguen? wtf

0|0
    0|0
    • 1,90 boyunda 120 kg ağırlığında kaslı bişey :D

• O boyda ve kiloda enguan var mı la :/
    o paranın 4te 1 ii verseler yine yaparım/yaparlar
    Kimse hayvan haklarından falan bahsetmesin valla
    Alacağım para peşimdeki 5 icra dairesine gidecek cebe değil...

0|0
    0|0
  • 200.000 den fazla param var, niye dövüşeyim hayvanla

0|0
    0|0
    • zaten istesende bişey yapamazsın hayvan sinirlendimi gücü 3-4 kat artıyor. yani bırak burada bahsedilen gibi bir penguenin yarısı kadar bile olsa dövüşücen hayvan sinirlenince senden daha güçlü olur.

• Bu penguenle başa hayatta çıkamazsın. Ancak tüfekle sıkıcan :))

Silahsız adamın parmaklarını kıçınaa montalar valla :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...