'Sen benim gibisini bulamazsın!' diyen asıl kötü birinle karşılaştınız mı?

Ya aslında kız şırfıntı veya adam şerefsizin önde gideni hem kötülüğü yapıyor yapıyor kendini suçlu bulmuyor zaten sizi suçluyor üste çıkmak için.

Ayrılıyorsunuz veya kavga ediyorsunuz her neyse yani.

Birde 'Sen benim gibisini bir daha bulamazsın' diyen kendini beğenmiş olan bir adiyle karşılaştınız mı?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Karşılaşmadım ama karşılaşırsam diyeceğim laf belli:

Bana 'benden iyisini bulamazsın' diyen sevgilim: Ne gemiler yaktım ben, kıçı kırık bir sandalın lafı mı olur. (Küçük İskender)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senin gibisini aramıyorum ki bulayım demeniz gerekirdi, şimdiki 18-24 gizli kız jenerasyon, hep öyle diyormuş.

0|0
    0|0
  • karşılamadım ama sen benim kadar çok seveni bulamazsın dediğim ve dediğime pişman olduğum olmuştu :D:D

0|0
    0|0
    • niye pişman oldun ki

• sanki ahım tuttu kızın hayatına kimse girmedi halen birde gururuma yediremedim söylemeyi hala hatırladıkça kötü hissediyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• karşılaştım. böyle insanlarda kendine güven çok olur. çirkin güveni de derler. sen sevdiğinden yaparsın herşeyi. sevdiğini belli edersin. o da kendini bi halt sanar.

1|0
    0|0
  • senin gibi iti, şerefsizi, adiyi bir daha bulamam ben doğru der giderdim :)

1|0
    0|0
  • Karşılaştım..

0|0
    0|0
  • Evet. Eski sevgilim. 2 yıllık biten ilişkimiz sonunda her türlü piçliği yapıp , ben çok temiz kalpli insanım işte şöyle böyle sen benm gibi bulamazsın.

Hani sokaktan bi çingeni çağırsan daha hayırlı. Allaha şükür 1senede zor kurtuldum

0|0
    0|0
  • ilgincmis

0|0
    0|0
  • Doğru demiş onun kadar karaktersizini bir daha bulamayabilirsin:)

0|0
    0|0
  • aynı benim eski sevgilim bana yapmadığı hakaret terbiyesizlik kalmadı ama beni onun gibi seveni bulamıycakmışım öyle diyor beyfendi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...