Kapat

İnsan ulaştığı şeyin nankörü ulaşamadığı şeyin delisidir. Düşünceleriniz neler?

insan ulaştığı şeyin nankörü ulaşamadığı şeyin delisidir bir arzu bir iştiyak insanın emelleri için ruhunda peyda bulur bir ömür o istek ve arzu ile ihtiraslarının peşinden koşar durur bir gün hayallerine ulaşmanın ümidiyle yaşar durur bir zaman ay insanoğlu için ulaşılmazdı ama bugün için mars ulaşılmaz oldu insanoğlunun hayali oldu işte insanoğlu için ulaşılan herşey değersiz ve anlamsızlaşıyor aslında insan için doyumsuz olan şey egolarının tatminsizliği doyumsuzluk bu yüzden dünyada herşeyi tahrip ediyor yok ediyor insanın arzu ve istekleri bir avuç toprak ilke son buluyor bir avuç toprak insanın gözünü doyuruyor?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen... ağızınla kuş tut yaranamazsın. ne anne veya babaya nede evlada kardeşe güven kaldı o devirde yaşıyoruz biz. el kızına el oğluna mı güven kaldı?

0|0
    0|0
  • Mayamiz oyle.Besikteyken tepemize konan oyuncagini ne kadar cok isterdik...elde edince kenara atardik ve bakmazdik...Kisacasi sana katiliyorum.

0|0
    0|0
  • Bişeyin değerini kaybetmeden anlamayız ama çok istedigimiz bişeyide elde ettiğimiz zaman artık fazla bi önemi kalmıyo ve sanrıım bnde öyleyım

0|0
    0|0
  • çok doğru insanoğlu nankördür .ve bi kısım insanların dışında kalanlar elindekinin kıymetini bilmeden kaybederler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok Çok Doğru .

0|0
    0|0
  • O biraz neye,nasıl ulaştıgına baglı.İş,aş ,eş dahil kolay elde edilen şeylerin degeri bilinmezmiş.

0|0
    0|0
  • bana öyle olmuyor.Mesela çook delirdiğim bi gitarı alınca 5 sene aynı zevk ile çalabiliyorum

0|0
    0|0
  • İçeriği okumadım ama doğru.

"Buldum bilemedim, bildim bulamadım" diye bi' deyim var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...