Sizce kas kütlem nasıl ve daha arttırayım mi?

Ciddi cevap istiyorum. Saçmalamadan dobra cumlelerı alalim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Artır kardeş güzel vücudun var helal olsun birde karın kasını yaptın mı definasyuon döneminde harika vücudun olur. burada yazılan malca yorumlara da bakma..

O herifler 2 ay salona gidip ''ayyy ben çok şişmek istemiyorum'' diye karı gibi cahilce laflar eden manyaklardır. Bende 3 aydır yapıyorum, kendi çapımda bilgiliyim Şükür ilk başladığımda bile kaslı insanların o vücut için ne kadar emek verdiğini az da olsa biliyodum..

0|0
    0|0
    • aynen... bu sporla ilgili çok cahil insan var.. nelerını gördüm ben... takmıcaksın... çok ısrar ederlerse az takıcaksın :) anladın sen... ama siddetten yana. degılız tabi... sorudgum soru definasyon zamanıyla. ilgiliydi.. millet tamamdir bu kadar. dıyosa defe girmek için sordum.. alttaki kosucu 1.90 boyundaymıs... benim bıldıgım kosucular akıllı olur... arkadas kosarken oksijeni. baska yerinden alıyo.. beyne oksijen gıtmıyo... sonuç bu

• aynen spordan bişey anlamıyor ama...

Salon kası fostur diyor :))) sanki salonda pamuk basıyorlar... aslan gibi bench yapıyoz -_-

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• egonu tatmin edemem ama böyle sadece üst vücut geliştirip bel altına ilgi göstermeyenlere acayip gıcık oluyorum. altı anya üstü konya ki vücudun salon yapımı + ilaç v. s. lsanslı bir koşucuyum ve çok uğraşmadan karın kaslarımı sayabilirsin ayrıca bacak kası çalımama hiç gerek yok 2 yılda bacaklarımı 2 katına çıakrttım. sadece kısa süre üst vücuda çalışıcam sen çok ters yerden girmişsin sporu bırak kısa sürede sönersin... spor salonda olmaz doğal yoldan kas yap..

0|0
    0|0
    • body ile 5 6 yıldır uğraşıyorum... ego konusuna gelırsek... gerçek anlamda sordum soruyu. insanlar ne dusunuyolar diye... dışardaki. insanlarada soruyorum ona göre yol çiziyorum.. ilaç konusuna gelırsek sadece ek olarak protein tozu kullanıyorum... kullanmayam kiside yok. bu emekle olacak bir iş... sabır emek disiplin bublar olmadan ilaç alsan bıle birşey degıstırmez... alti kova olayina gelırsek... ben şuan. Bulk donemındeyım.. yani kütle. arttirma döneminde o yuzddn vucuddakı. yağ orani yüksek ve ısteıdıgın kadar karın çalış cıkartamazsin. onun ıçin defınasyona gırmen lazım... onunda sırası gelıcek... son olarak sana gelirsek. sen tam bir montofon ınegısın... sordugum soruya bukadar gereksız yazı yazmıssın.. senin beyin noronların bacaklarına gitmiş... kosucuyum sporcuyu. dıyosu... yanımda olsan bir tukurukle bogarım senin. hadi sımdi koş forest

• tamam abisi sen bas protein tozunu (dopingin ne olduğun sendne iyi bilirim bilimsel açıklamasını yaptırtma bana) romanyada spor eğitimine gidicem sen g*t kadar salona tıkılı kal salon kası fossss bunu öğrenmen için geç artık ya neyse

• Oğlum salon kası fos değildir.

3 aydır body yapıyorum yemin ederim bu kadar cahil söz duymadım :D

Adam doping bastım mı dedi? protein tozu kullanıyorum dedi ki bu ek besin zararı yok. faydasına gelirsek: bilinçli kullanımda çok faydası olur.

Hadi uza cahil herif

• Karın ve göğüse ağırlık ver , kol saplantısından kurtul.

0|0
    0|0
  • Abi azcık gögüs yap ondan sora fitnees yap iyi vücudun var

0|0
    0|0
  • Kısa yoldan yapicam diyorsan steroid tabiki sonuclarina katlanmalisin...

0|0
    0|0
  • karın kası göremedim?

0|0
    0|0
    • karın hic yapmadim. Bulk donemındeydım. şimdi yeni yeni gırıcem

• anladım bence çalışmalısın biraz daha ama kilo alarak değil ince kas yap daha hoş olur öküz gibi şişmen itici gelir protein tozu falan kullanmasan iyi olur doğal beslen

• tamam dostum vucutlusun anladık

0|0
    0|0
  • Artır baba arttır Durmak yok yola devam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...