Elimizdeki sihirli değnekle neleri değiştirmek isterdik?

elinizde bir sihirli çubuk olsa erkeklerinin hangi yönünü düzeltirdiniz?siz erkekleer biz yani :) elinizde bir sihirli çubuk olsa türk kızlarının hangi yönünü değiştirirdiniz ne katardınız ne alırdınız ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin kalbini değiştirebilsem yeterdi:) benim kalbimin aynısını yapardım...duygusal, sempatik, sevecen, çocuk ruhlu, romantik, vs vs..:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kabalıklarını ve nezaketsiz tavırlarını değiştirebilmeyi çok isterdim :)

0|1
    0|0
  • erkeklere geçmişlerini gösteren bir sayaç takar sonra bende onları dışlardım :))

0|1
    0|0
  • birinin kalbine merhamet sevgi dolu olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • Mümkünse şu abazanlıklarını alıp odunluklarını alıp yerine bolca centilmenlik ve nezaket koyardım.

0|1
    0|0
    • bastırılmış duygular içinde yetiştiğimiz için en az bir 30 yıl var o zamana

• sihirli değneğim olsa işssizliği gidermek isterdim:(((

0|0
    0|0
  • bugünü hayatımdan silmek isterdim keşke bugün ölseydim de bugünkü olayları yaşamasaydım

0|0
    0|0
  • Adaletsizliği. Adalet olsun istiyorum

0|0
    0|0
    • gizli yine sen :)

• peki çözünce yorumunu alayım o zaman. şunuda söyliyeyim 2,5 yıldır ks üyesiyim o sürede bir çok şey değişti eskiden düşündüğüm şeyi şuuan düşünmediğim durumlarda var son sorduğum sorularda bunu görebilirsin ;)

• Tamam çözdükten, çözebildikten sonra yorum yaparım. Daha son sorulara doğru gelemedim, ilk sorduğun sorulardan başladım çünkü :)

Erkekler Ne Diyor 3

• çubuğu önce kendime tutarım

0|1
    0|0
  • ilk olarak deynek sözünü değiştirir, değnek yapardım :))

0|0
    0|0
  • Alaturka-arabesk yönlerini silmek isterdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...