Küçüklüğünüzde en sevdiğiniz oyuncağınız hangisiydi?

Herkesin bir oyuncagı olmuştur :) Onsuz uyunmaz yada bir yere gidilmez vs vs vs ...

Düşünüyorum da benim öyle çok sevdiğim bir oyuncağım olmadı :(((

Ama iyi bir dostum vardı şuan emin ellerde gerçi :)

Kimin bez parçası kimin dinazor bebeği ..

Ya sizin neydi ? :)

0|0
29|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• ben kendi oyuncaklarımı kendim yapardım mesela hiç barbi bebeğim olmamıştı :( ben bezden dikerdim annem öğretmişti.. bir sürüüü bez bebeğim vardı akşama kadar onlarla uğraşırdım :)

0|2
    0|0
    • Ne kadar güzel bende severim öyle yapmayı :)

• ohooo ben neler yapmadım ki :) el işi örmek istiyordum annem tığlarını vermezdi :) bende bahçe tellerinden yapmıştım örerdim onunla :D annemde acıdıda ucuzundan aldıydı :D böyle büyüyen çocuk şimdi kendi kıyafetlerini dikiyor :))

• Ne kadar güzel iştee ya valla cok hoş

• link

Bunun pembesi vardı çok severdim :):)

0|1
    0|0
  • Barbielerim,bebeklerimm.Uyurkende emdigimm batteniyemm..Hpsini seviyodumbe hic ayırt etmem.Her bebegime ayrı ayrı deger veriyodumm her gün biriyle oynuyoduum.Amabi tane bebegimm vardı arkadasım onunla cokk oynamak istemisti vermemistiim küsüp gitmistii.Halada konusmuyoo benle pacoooz :)

0|0
    0|0
  • ben çok yaramaz bi çocuktum :D en çok barbie lerimi severdim.her türlü giyinmişine sahip olmuşumdur ama her defasında kırar yenisini isterdim :D kucağıma alabildiğim bi panda ayıcıüım vardı.o ne kırılır ne sökülürdü.onunla oynardım yeni bebek alınana kadar :D

0|0
    0|0
  • link benimki buydu bir dinazor yıllar geçti ama hala eskimedi =))

0|0
    0|0
  • Bebeğim vardı bir tane çok severdim sürekli yanımda gezdirirdim :) kardeşim bir gün kafasını kolunu falan koparıp saçlarını kesmiş atmış sonra çöpe :( baya ağlamıştım o zaman :(

0|0
    0|0
  • hala oyuncaklarım var benim bea koleksiyon yapıyorum özellikle barbie hastasıyım :)

0|0
    0|0
  • elma şeklinde kumbaram vardı bozuk parayı uzattığımda tırtıl gelir parayı alırdı.

0|0
    0|0
  • Bez bebeğim.

0|0
    0|0
  • sarı tavşinim

0|0
    0|0
  • kırmızı ayım vardı :D su içirirdim şişer ağırlaşırdı annem güneşe koyardı sonra kurusun diye cok komikti :D:D

0|0
    0|0
  • Benim bi tane ayıcığım vardı kocaman ona sarılır uyurdum hala öyle :)

0|0
    0|0
  • onsuz uyuyamam şekilde bir bağlantım olmadı hicbir oyuncaklarımla:) unutamayacağım barbiem vardı haylada saklarım..

0|0
    0|0
  • link Buna benzer vardı. İsmi tarzandı. Maalesef Kütahyada kaybettim :|

0|0
    0|0
  • Ne tuhaftirki oyle bir oyuncagim olmadi... Ve yine ne tuhaftirki oglum var onunda oyle bir oyuncagi yok...

0|0
    0|0
  • Beyaz renkde tavşanımı çok severdim, hala odamın bir köşesinde durur.

0|0
    0|0
  • mavi bir ayıcık :/

0|0
    0|0
  • barbie bebeğim

0|0
    0|0
  • balık tutmaca :D

0|0
    0|0
  • ördekim zulu...

0|0
    0|0
  • Barbie bebeğim halen daha saklarım :)

0|0
    0|0
  • Benim yatıınca uyuyan ayaga kaldırınca ağlayan bir bebegim vardı :)

0|0
    0|0
  • annemin alıp adını da natasha koyduğu kokoş bi oyuncak bebek

0|0
    0|0
  • burnuna bastırdığında şarkı söyleyen oyuncak ayım

0|0
    0|0
  • hatırlayamadm :-/

0|0
    0|0
  • Hala sakladığım bir bebeğim var.siyah beline kadar saçları var mavi gözlü çok şeker:)

0|0
    0|0
  • pembe tavsanimi hala sakliyorum. fantezilerden fantezilere ucardik kucukken.

0|0
    0|0
  • uzaktan kumandalı kara şimşek.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Her nereye gidiyosak sokaklarda sürüne sürüne, motosikletimi de yerlere sürüye sürüye giderdim. İşte buydu link

Keşke bakalım uçabiliyo mu deyip balkondan atmasaydım...

0|0
    0|0
  • valla oyuncaklarımdan çabuk sıkılan ve onları kırıp atan biriydim o yüzden bizimkiler bana oyuncak alırken 6 7 hatta 10 defa düşündüklerini söylerler evin sorunları bir yana bana oyuncak almak mantıklımı mantıksızmı diye düşünürlermiş en sevdiğim oyuncağım ise power rangers karakterlerinden kırmızı rangerım vardı ilkokuldayken sınıf arkadaşımı (kız) deli etmiştim oda gitti rangerımı alıp müdüre götürmüştü psikolojim bozulmuştu çıplak tavuk gibi hissettiydim kendimi kızı dövüp camdan aşağıda park eden arabaların üzerine atmak geliyordu içimden ama neyseki sakin davrandım okul bitmesine yakın müdür geldi ayağıma kadar senin bende oyuncağın var demişti gel onu bi ara vereyim dedi tamam dedim gittim aldım oyuncağımı sağını solunu kontrol etmiştim hasar yoktu dünyaya yeniden gelmiştim sanki :)

0|0
    0|0
  • bir arabam vardı. kırmızı renault Broadway maketi. Onu tuvalet deliğine kaçırıp ağladığım günü hatırlarım

0|0
    0|0
  • Benim sadece iyi bir dostum aslında çoğu zaman çatıştığım bir kuzenim.Beni en iyi o anlardı.

0|0
    0|0
  • Tenekeden otobüs :))

Yav ben nasıl bir çocukluk yaşamışım :))

0|0
    0|0
  • Benim peder(mesafe var aramızda) maaşının yarısını oyuncaklara yatırırdı. Ama benim en sevdiğim oyuncak olarak nitelediğim cisimler pokemon tasolarımdı :)))

0|0
    0|0
  • miki mekanik ve majoretti arabalar

0|0
    0|0
  • Tasolarım ve beybladem .d.d

0|1
    0|0
  • şişme bebeğim

0|0
    0|0
  • mantar tabancası,torpil,füze,boncuklu tabanca,tasolar

0|1
    0|0
  • Benim legolarım vardı sonra onları sobaya attım :D

0|0
    0|0
  • Benim için bir tane olmadı birden çok sevdiğim oyuncağım oldu :)

0|0
    0|0
  • Su tabancam .

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...