Bokstan sonra el titremesi?

Uzun zamandir boksa ilgi duyuyorum ama hic kursa falan gitmedim genelde internetten okurum teknikleri
Bugun bir denemek istedim bir yastigin ustune uc dort tane mont gecirdim duvardaki askiliga astim basladim yumruk dirsek atmaya
20-25 dakika gecti şu an sag elimi duz tutunca titriyor nedeni antremansiz olmam mi yoksa incittim mi acaba

Güncellemeler:
Yardimci olacak yok mu

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• enerjin bittiği için sanırsam lisanssım var boxta ama artık bıraktım o bendede oluyo

0|0
    0|0
    • Normal mi yani
      Bir de elim ciplakti yani bir sey sarmadim boks eldiveni falan yoktu ama vurdugum sey kum torbasi bile degik sert olmadigi icin ciplak elle calistim

• Biraz azaldi gibi titremesi
      İlk defa yaptigim icin sanirim boyle oldu
      Haftada kac kez antreman yapmak dogru olur

• 5 dk dan başla veya 10 dk git gide artır birden kendini zorlama canın ne zaman isterse sonuçta profesyonel yapmıyorsun kendini zorlamana gerek yok :)

Erkekler Ne Diyor 4

• seni kızdırmaya gelmez bundan sonra :)

0|0
    0|0
  • Haha bende çok şaşırmıştım bu olduğunda merak etme :) ben 8 senelik boksörüm :) ilk kez filan yaptığın için sinirleri sıkıştırıyorsunuz kasıyorsun yani yumruk atarken kendini ondan oluyo meraklanacak bir şey yok yani telaş yapma normaldir 2 gün daha yap hiç bir şey olmaz ;)

0|0
    0|0
  • bırak kız ne yapcak boksu
    #DiyorumBenツ

0|0
    0|0
  • Elin boşalmış.. spor yapmadıüından yüklenmişsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk zamanlar olur öyle, geçer :)

0|0
    0|0
    • Sanirim dirsek atma hareketinden dolayi sag omzum cok hafif agriyor normal kas agrisi mi acaba yoksa incittim mi

• Büyük bişey yoktur. Kas gevsetici krem sür sıcak tut geçer

Yükleniyor...