Gerçekten Sporla İleri Seviye Uğraşanlardan Çok 2-3 Ay Spor Yapanların Sporcuyum Demesine Kıl Olmuyor Musunuz Sİzde?

Yani adam 5 yıldır spor yapıoyr o kadar emek vermiş ama 2-3 ay spor yapan adam ondan daha çok bahsediyor işte sporcuyum böyleyken böyle bir insanın yerini ve haddini bilmesi lazım bir seviyeye geldikten sora o zaman kendini göstermesi lazm bence

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben 13 yıldır yapıyorum. Ne bununla övünürüm, ne de orda burada fotoğraf paylaşırım. Sonuçta millete hava atmak için yapmıyorum

0|0
    0|0
    • aynn işte gerçek sporcular spor yapmak için yapıor digerleri ise hava atmak için

• Haha sosyal medyada olunca böyle oluyo :) teşekkürler takibi göremedim görünce geri dönücem :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen ya bazı ergenler var spora 1 ay başlıyorlar 100 tane fotograf çekiyorlar ama benm sevgilm var mesela 5 yıldır spor yapıor toplasan 10 tane fotografı vardır spor yaparken

0|0
    0|0
  • Belki de kendini motive ediyordur kişi?
    Ukalalık gibi anlatıyorsa, yersiz tabi ki.

0|0
    0|0
    • yok onlara bişi diyemem normaldir ama hava attıgı belli olan şahıslara diyrm ben

• Olmuyorum.
    Ağızdan her çıkan gerçek olsaydı .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Onlara ben fake sporcu diyrum knk

0|1
    0|0
  • Çok iyi bir yere değinmişsin zaten çoğunluk millete spora gidiyorum havasını atmakta.

0|0
    0|0
    • aynen abi kimse spor derdinde değil herkes hava atma derdinde spora adam başlıyor 1 hafta sora başlıyor 100 tane foto çekmeye

• Aynen knk şimdi ztn onlar öyle anca hava atarlar onun dışında bir yere flean gelemezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...