Kızların çok mu kıyafeti olmalı?

kızlar çeşit çeşitmi giyinmeliler mesela ben bugün giydiğim tshirtü yıkayıp cumada giyiyorum. en yakın arkadaşım var o ise bir giydiğini nerdeyse bidaha giymez. her gördüğümde farklı çıkar karşıma. bu arada geçen gün en sevdiğim tshirte basit dedi burdan ona sevgiler:D neyse işte kızların çok mu kıyafeti olmak zorunda ? maddi durumda sorun yoksa?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Senin arkadasin resmen görgusuzluk yapiyor, benim maddi durum iyi oldu icin sik sik aliyorum fakat biri giydim birdaha da giyerim cunki o elbiseyi severek aldigim icin:) Ama hayata karsimdaki insalar yada arkadaslarimi hittc bi zaman ezmiyorum tam teri giydikleri hersey beyeniyorum herkesi kendi zevki ve tarzi var...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır, durumun yoksa imkanlarını zorlama. temiz giyin yeterli. bir kıyafeti haftada 1 kere giymen kafi. yani 7-8 tişört 5-6 gömlek 2 tane kot pantolon yeter. ayrıca tanıdık arkadaşlarınla arada bir takas edersin. herkes süslü kız olmak zorunda değil. hepsini aynı anda alamazsan 2 şer 3 er ay arayla alır dolabını ufak ufak dizersin.

0|0
    0|0
  • senede 365 ayrı kıyafet ve ayrı ayakkabı ile evdeki odasının birini gardrop haline getiren hasta tiplerden bahsediyorsan hiç dikkate almaya değmez..

1|0
    0|0
  • çok yakıştıktan sonra bir tane bile olsa olur.

1|0
    0|0
  • Çeşit giyinmeli tabiki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence çeşit tabi olmalı ben aynı şeyi giymekten sıkılırım ya maddi durumun varsa neden olmasın kıyafetin cok

0|0
    0|0
  • çok kıyafet olması önemli değil kaliteli olsun yeter, belkide arkadaşının tişörtlerinni rengi atıyodur iki yıkamaya o yüzden bir giydiğini bi daha giymiyodur:DD önemli olan kendine yakışan şık kaliteli bir giyim tarzı oluşturman kimseye benzeme farklı ol :)

2|0
    0|0
    • aynen o basit dediği tshirt kaliteli bişeydi illa danteli püskülü bilmemnesi olmak zorun değil. aman neyse kızdım bak birden :D

• yani canım:)) takma kafana sen kaliteden ödün verme boşver başkalarının sözlerini :D

• bir giydiğini bir daha giymemek değil de bende çok alışveriş yapıp farklı giymeyi en azından farklı kombinlemeyi severim

0|0
    0|0
    • ben işte o kombin olayını anlamıyorum her telden kıyafet var hiçbiri birbirine uymuyor :) bide alışveriş sevmiyorum açıkcası zayıf olduğum için giydiklerim yakışmıyor diye düşünüp almıyorum

• ya mesela aynı şeyi aynı hafta giyme bi bluzu başka bi altla giy gibi

• Az olsun kaliteli olsun ;)

1|0
    0|0
  • az olsun öz olsun

dolabı bekleyen cok giysim vardı eskiden

şimdi rahatım

yük hepsi yük

1|0
    0|0
Yükleniyor...