Diyet ile ilgili?

arkadaşlar 1 aydır tam 1 aydır diyet yapıyorum diyet derken yani fazla sıkı değil sabahları haşlanmış yumurtayla az peynir zeytin ekmeği tamamen kestim öğlenleri yemekhanede ev yemekleri yine ekmeksiz akşamlarıda değişiyor yani ama fazla yememeye dikkat ediyorum diyete başlarken tartıldığımda 84.5 gözüküyordu şu an 80.5 gösteriyor ama ben hiç kilo vermiş gibi görmüyorum kendimi neden acaba sürekli kendimi gördüğüm için farkımı anlayamıyorum sizce? biraz uzun oldu k. bakmayın bu arada boy 178
Not:evde kendi imkanlarımla vücut da çalışıyorum 1 gün çalışma 1 gün dinlendirme olarak 7 kilo ile onada 1 aydır çalışıyorum ondada fark yok gibi kiloyu felanmı arttırsam dumbellın?

Güncellemeler:
Bir kanat kaslarında gelişme var onu anlayabildim ama diğerleri gelişmiyor gibi geliyor

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendini sürekli gördüğün için anlamazsin seni uzun süredir görmeyen biri anlar onu ya da çevrendeki insanlar

0|0
    0|0
    • Abim görmüyor ocak tatilinde gelicek bende onu bekliyorum acaba fark var mı o gelene kadar heralde biraz daha kilo veririm arkadaşlarda değişme yok diyorlar moralimi bozuyorlar :/

• inşallah öyle olur devam edicem diyete marta kadar yolu var eninde sonunda vericem o 10 kiloyu kafaya koydum :)) teşekkürler yorum için bu arada

• Rica ederim asla vazgeçme :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• dumbel calımsyı bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...