Prandelli ne zaman gitmeli sizce?

prandelli kendisini galatasarayda başarılı buluyormuş ben bu adamın kafasını yaşamak isterdim cidden öyle.

• bu akşam :)
    100% (12)71% (17)81% (29)Oy Ver
  • yarın sabah :)
    0% (0)29% (7)19% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|45

En İyi Erkek Görüşü

• ben onun yerınde olayım dakıka durmam, tazmınatı beklmek utanc verıcı.. erdemlı olmalı ınsanlar ıstenmıyorsun işte bas gıt..

0|0
    0|0
    • renktaş abim be 44 cevaplık sorunun eic senin yorum yakışıyor :)))))

• pardon kızları saymamışım 55'miş ehehe :) sende sağol enfes bir soru soracağım abi çok gurur duyacağımız şimdi hemen

• gormezsemde lınk at kosayım:)

Erkekler Ne Diyor 44

• Ligdeki durumumuza bakarsak düz mantıkla başarılı bulunur evet ama birde CL boyutu var işin gerçi ordada uefa hesapları yapıyordur olmayacak birşey değil bende gitmesi taraftarıyım ama bir aklımda bu adam herşeye rağmen zamanla daha iyi alışır lige vs diyede düşünmüyo değilim ama bencede gitse üzülmem yani :) Maçtan önce hacıhüsrev tarlabaşı filan takılıyo herhalde :)

0|0
    0|0
  • bu seneyi çıkarsın sonra
    şimdi göndersek ya da gitse yeni gelende dikiş tutturamaz
    yeni dönem bence en ideali

1|0
    0|0
    • türk hoca gelirse iş değişir

• iş yapacak adam lazım
      başarısız olup beceremedim bu işi diyen adam lazım değil
      kim gelse şu an prandellinin yaptığının aynısını yapar
      inşallah ben haksız çıkarım ama gidişat böyle

• Bu akşam yenilirsek hemen gitmeli. (:

1|0
    0|0
  • şimdiye kadar Çoktan gitmeliydi.. ben bile ondan daha doğru transferler yapardım... Xemaili, tarık, olcan, pandev, Yasin öztekin bu adamlar Galatasaray seviyesinde mi bu adamlar bana göre abartısız söylüyorum bank asya oyuncuları bir tek pandev süper ligin anadolu takımlarında belki...

0|0
    0|0
  • gitmek çözüm değil

0|0
    0|0
  • gerçekten enteresan haklısın ama dzemailiyi oyundan niye çıkarmıyor acaba derken dzemaili asist yaptı umuta ve şaşırdım.. ilk defa isabetli karar vermiş o da karabük defansının hatası ile oldu..

0|0
    0|0
  • Öyle deme ama Galatasaray şu an çok iyi, öyle olmasa Fenerbahçe ile aynı puanda olup 2. olmazdı asdmklg

0|0
    0|0
  • Bu adam da narsist belirtileri normal değil. Nerede kaçık adam var bize geliyor zaten

0|0
    0|0
  • Valla bu akşam gönderirler gibi geliyo bana

1|0
    0|0
  • türkiye de kısa vadede başarı istendiği için herkes hemen gitmesinden yana. ama sabır edilmeli diye düşünüyorum. yeni hoca, yeni sistem. aynı şey trabzonspor için de geçerli. bu bir süreçtir, takım olmak için zamana ihtiyaç var bence. prandellinin kalması iyi olur.

0|0
    0|0
  • Devre arasına kadar gitmez o

0|0
    0|0
  • dönem arası gitsin

0|0
    0|0
  • Hala prandellinin gitmesini isteyenler var :D Suç onda değil yönetimdeydi :) Toparlanmanız zaman alacak ve beklemek zorunda kalacaksınız..

0|0
    0|0
  • Gitmesine gerek yok gayet iyi bir teknik direktör biraz oturtması lazım takımı :D şaka yapıyorum kalması iyi ben fenerbahçeliyim işime gelir

0|0
    0|0
  • yarın sabah gitsin yazıktır bir evini barkını toplasın ama tazminat almadan gitmez o hıyar

0|0
    0|0
  • Bu aksam gider İns. :)

0|0
    0|0
  • bence taktikte sıkıntı var ve oyuncu eksikliği var takımda adam gibi kanatlar olaydı olurdu bu takımdan

0|0
    0|0
  • şimdi gitsin :)

0|0
    0|0
  • Papa ne zaman müslüman olur bu Prandelli denen y*vsak anca o zaman gider gibime geliyo.. koskoca takımı sakız etti milletin ağzına...

0|0
    0|0
  • adamı gelirken kral gibi getiriyorsunuz sonrada gitsin diye laf yapıyorsunuz adamı oruç tuttu diye galatasaraydan hisse vericektiniz

0|0
    0|0
    • hiçte bile sneijder ve drogba hariç kimseyi karşılamadık

• ben sadece taraftarlar için demedim basın içinde yazmıştım şimdi herkes adamı göndermeye çalışıyor aysal giderken para istemez demişti ama galiba adam parayı almadan gitmeyecek son 2 senede galatasaray çok kötü işlere imza attı transfer + hoca

• hıc gıtmesın
    gs nın zararına :D

0|0
    0|0
  • gece yarısı :))

0|0
    0|0
  • gitsin artık yetmezmi *

0|0
    0|0
  • Anında :D

0|0
    0|0
  • prand50 yi yerdirmeyiz

0|0
    0|0
  • Hep kalsın.

0|0
    0|0
  • Almanyadan neden geri dondu hala anlamis degilim.

0|0
    0|0
  • Yönetim senin kararını bekliyor

0|0
    0|0
  • bencede yeterince başarılı

0|0
    0|0
  • hemen gitsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 11

• Hemen şimdi :D

1|0
    0|1
  • şu an gitmeli:

1|0
    0|1
  • mancini dahil birçok teknik direktörün kendine has yöntemleri vardır... bence prandelli zamanla kendini görüşünü takımda oturtacaktır ama o zaman da yeni bir teknik adam getirecekler... fatih terimi bile bir yenilgide silebilen bir yönetimden daha ne bekleyebilirsinki la liga da ya da şampiyonlar liğine bakarsak daha iyi anlıyabiliriz... yakında gider bu adam da

0|0
    0|1
  • Yarin sabah :D

1|0
    0|1
  • Çoktan gitmeliydi ama adam sizi çok sevmiş hiç gitmicekmiş :)

0|1
    0|1
  • Son açıklamalarda 90 dakikası kaldı dediler. Bu mac kötü olursa gidecek dediler bakalım

0|0
    0|2
  • Yerine gelecek herhangi biri ondan iyidir bence

0|0
    0|0
  • akşama daha var hemen şimdi go go go

0|0
    0|1
  • Mümkünse hemen gitmeli.

0|0
    0|0
  • Hemen su an simdi