Maç izlerken ortamını nasıl oluyor?

Beyler maç izlerken ortaminiz nasil :D
rahat izleyebiliyor musunuz bari :D

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kola cips TV 3 lusu iyi olur

0|1
    0|0
  • İç maçları tribünde izlediğimim için deplasmanları evde izliyom babam felan yoksa arkadaş ortamları ile içki fıstık felan :D

0|0
    0|0
  • böyle bir soru var mı yaa tabıkıde mukemmel al kolanı citosunu :D sigaranıda tabiiiii bagıra bagıra izlee söve söve :D sonra 1 saat sonra komşular şikayetçi olsun yönetici gelsınnnn falan fılan güzelll :D

0|0
    0|0
  • maç izlerken kola cips vs. vs hikaye bunları yapan kişiler maçı dizi gibi izler bu söyliyeceklerim evde maç izleyenler için geçerlidir üstünde forması boynunda atkısı başında şapkası elinde birası sehpasında çerezi etrafta fıstık fındık kabukları maç böyle izlenir ve etrafa saçılan koltuk minderlerini unutmamak lazım

0|0
    0|0
  • iyidir iyi

0|1
    0|0
  • Bira, sigara, ses sistemi, büyük ekran TV. Kimse geçemez TV nin önünden. :))) kimse ses cikartamaz. Cikartirsa sesi artiriyorum. Apartmani inletiyorum. Mecburen susuyorlar :)

0|0
    0|0
  • çok eğlenceli...

0|1
    0|0
  • idaree eder :D

0|0
    0|0
  • pozitif.
    #DiyorumBenツ

0|0
    0|0
  • Sanane sa na ne sa na neeeee

0|0
    0|0
  • bacaklarımı uzatır izlerim valla kimseyide konuşturmam..

0|0
    0|0
  • önceden arkadaşlarla izlerdim simdi kimse gelmiyor maalesef yalnız izliyorum :)

0|0
    0|0
  • hele karşıyaka maçıysa kimse engel olamaz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Maç izlerken rahat olmak mii? türkiyedeki futbol kanser eder insanı :)

0|0
    0|1
  • Çok eğlenceli bişey özellikle futbol maçları yurtta izliyoruz arada bir gol oldu mu herkes tezaurat yapıo falan çok eğlenceli

0|0
    0|0
  • Maç izlerken insan rahat mı olur ya

0|0
    0|1
  • annem babam abim ben :D ortam bu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...