Kandırıldım mı ben?

3- 4 gün önce sevdiğimin yanına gittim birbirimizden oldukca uzak şehirlerde yaşıyoruz beni yanına çağırdı bende çok uzak o kadar yolu nasıl geleyim dedim benim için hiç fedakarlık yapmıyosun dedi düşündüm ve sevdiğime hak verdim bunun üzerine o kadar yolu tepip onun yanına gittim kendisi bir dershande öğretmenlik yapıyordu ama çalıştığı dershane ben gittiğim gün onu işten çıkartmış neyse aradan bir gün geçti canım sen tekrar dönsen olur mu benim kayseride bir dershaneyle iş konuşmam lazım dedi bende sinrimden ağlamaya başladım o da tamam sen istemiyorsan gitmem dedi bunun üzerine ben kendi kendime dedim ki bencilliğin bir anlamı yok sen evine dön o da gitsin anlaşmasını imzalasın senin çocukca inatlarının yüzünden sevdiğin işsiz mi kalsın dedim ve atladım geldim beni terminale bırakırken hattının başkasının üzerine olduğunu ve hattın esas sahibinin hattı kapattırdığını kendisinin yeni bir hat alacağını alır almazda beni arayacağını söyledi hatta bugünden için anlaşmayı imzalayıp yanıma gelecekti ama o gün bugündür ortada yok sizce neden aniden ortadan kaybolmuş olabilir 2 seneyi bir anda silmek bu kadar kolaymı ağlamaktan perişan oldum

Güncellemeler:
yaa birde ben ordayken sürekli balkona çıkıp telefonda konuşuyordu kiminle konuşuyorsun diyince dershane sahibiyle diyordu

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bence ortada hakkaten büyük bi terslik olduğu kesin. o kadar yolu git çocuk görüşmek istemesin bahaneler üretsin var mı böyle bişey. insan sevdiğini görmek için ne işi olsa bırakır gelir. o kadar yoldan geldi üstelik. bence kandılıyorsun arkadaşım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sorularım olacak ona göre cevap verebilirm ancak.

1.canlı olarak yüzyüze ilk görüşmenizmiydi?

2.görüşmenizde cinsellik yaşandı mı?

0|0
    0|0
    • hayır ilk görüşmemiz değildi cinsellik oldu ama tam anlamıyla değil sevişme diyelim sadece

• kullanılmışsın..tadına bakmış yiyişmiş..sonra sepetlemiş..böyle adi insanlara karsı uyanık ol.

• Aranizda neler gecti bakeem? 2 senenin sonunda istedigi seyi vermedin umarim?

0|0
    0|0
  • oralarda sürekli yanında olacağı birini bulmuştur...Sen bayağı geç gitmişsin yanına anlaşılan..Gözden ırak olan gönülden de ırak olmuş...

0|0
    0|0
  • bence aranızdaki mesafeye dayanamayıp devamlı yanında olabilecek birisini buldu

0|0
    0|0
  • vardır bi iş.ben de yapmıştım benzer bişeyi.ben şarjım bitiyo deyip kapatmıştım teli 5 yıl önce hala da açılmadı.ama yediğim kazığın hiç bir kitapta yeri yok

0|0
    0|0
    • hiç için acımadı mı? ben öldürseler ona öyle bir şey yapmaya kıyamazdım

• en yakın arkadaşımla yıllarca tek arkadaşım olan kişiyle kırıştırınca önce terkettim sonra geldi özür diledi uzun bi aradan sonra ama canım hala acıyodu.yatılı okuldan kaçtı geldi yanıma bi gün boyunca gezdik tozduk gönderdim ve olay bitti

• giden geleydi ebemle dedem dönerdi arkadaşım.gidenle gidilmiyo metin ol:)

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı : baktı iş ciddiye biniyor...

0|0
    0|0
  • Vay be film gibi okudum sanki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 ihtimal var. üzülerek söylüyorum ya seni aldatıyo ve şuan başka kızın yanına gitti. yada günahını almamak lazım doğruda olabilir. ama gerçek şu ki 2-3 gün içinde ararsa bilki doğrudur çnkü insan sevdiğine haber wermek ondan haber almak konuşmak ister ama 4-5 günü geçerse ve hiçbiryerden sana ulaşmazsa çok üzgünüm ki o gitmiş..

0|0
    0|0
  • benimde sevgilim başka şehirde ve birbirimizi çok özlüyoruz her fırsatttada yanıma gelir beni daha hiç çağırmadı. ama senin durumun biraz değişik sevgilin çalıştığı için gelemiyor olabilir ama seninde gitmen doğru değil bence üstelik birde o kadar yol gitmişken geri göndermesi ya sevmiyordur yada kafası karışıktır.

0|0
    0|0
  • seni sevmiyor ''benim için fedakarlık yapmıyorsun'' demiş seni sevse sen onu mahvetsen bile onu pamuklar içinde tutuyormuşsun gibi davranırdı.

0|0
    0|0
  • uzulme bır ısı cıkmıs olabılır hersey olabılır dur bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • Birşeyler geçtiyse aranızda ondan yok olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • yok hayır geçmedi öyle birisi değildi ki asla zarar vermezdi bana

• Adam aramamak için yolunu yapmış bence.Telefonu başkasının üstüneyse kendi adına numara alamazmıydı?Aramak isteyem her şekilde arar.

• yuh artık ya cidden yuh. aşkmış sevgiymiş sıçayım ya en iyisi yalnız kalmak tek başına dert yok tasa yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...