Nişanlımın kız kardeşi her şeye karışıyor ya, ne yapacağım bunla ben?

fazla bişe demek istemiyorum sohbet ediyoruz işte çocuktan konu açıldı ben daha uzun süre olmasını istemiyorum dedim deme kalmadna en fazla 1 yıl beklemelisiniz ben 5 yıl istemiyorum dedim karşındakini de düşünücen yaşını filan düşünmelisin dedi bende ikimizin kararı yine karşı çıkıyo ben şu şöyle olsun diyorum o zıttını söylüyor artık sabrımı zorluyor ne yapmalıyım

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konu da yapabilecegin birsey yok. Sen ne kadar itmeye calisirsan daha fazla uzerine gelecek. Sessiz kal ama bildigini yap yine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• burnunu sokacağı konular açmayın.havadan sudan konusun.

0|1
    0|0
  • görümce işte ne olacak (: benim kardeşimde biz evlenmeden önce çok iyi anlaşırlardı evlenince görümcelik yapmaya başladı (:

0|0
    0|0
  • görümcek bekarsa bir erkek bul ona.

0|0
    0|0
  • Gelin-görümce savaşları! Bir kız kardeş abisini her zaman eşi veya eşi olacak kişiden kıskanır. Bu durumu aranızda halletmeye çalışın önce. Yani ikiniz arasında.

0|0
    0|0
  • Gelin-görümce sürtüşmesi.İleride düzelir sen alttan al çünkü abisini elinden alan cadı konumundasın şu anda.

0|0
    0|0
  • de ki ona tenhada, "kızım bak haddini bil ağzını burnunu yamulturum senin, karışıp durma abinle aramızdakilere fena olur..."

şaka bir yana, bırak ne derse desin sen bildiğini yap...

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum nişanlım ne desem yapıyor anlayışlı çocuk konusunuda konuştum tamam dedi ama bu kız herşeye karışıyo sürekli abimle aranız nası konuşuyormusunuz filan anlatıyo ben abimin kız arkadaşlarıyla tanışştım ama onları bu derece bırak onların ilişkileri ile i,lgili hiç konuşmadım sadce arkadaş oldum bu ne ya

• olur çok var o tiplerden de sen daha nişanlıyken çocuk konusunu niye konuşuyorsun nişanlınla, evlenin konuşursunuz.. bırak takma görümceni ;) o konuşsun dursun..

• şimdiden bunalrı konuşursanız ooooo evlendikten sonra ne ler konuşursunuz bilmem

0|0
    0|0
    • ya hayır o bir kere oldu ve baştan söylewmeliyim ki ilerde ısrar etmesin ve ben bu konularda utanacak bişe değil nişanlın sonuçta bu konular normal yani

Kızlar Ne Diyor 4

• bende 2 tane çok şükür şimdilik bi problemimiz yok. bişey anlatırken şöyle söylüyorum abin öyle istiyor, abin dedi, abinin fikri bu falan gbi. şimdi o abisi ya fazla müdehale etmiyorlar. ben kendi fikrimi söylesem karışabilir belki. bi dene istersen böyle. umarım çözüm olur :/

0|0
    0|0
    • süpersin canım bu fikir güzel çok zekice git bakalım konuştuklarımız ı abine sor bakalım ne diyo ha ha

• ah tatlım sen işi biliyorsun aslında bende görümceme onlara gittiğimde senin için tatlı aldım diyorum samimi olmaya çalışıyorum görümcem bide beni baya seviyo gidip gelip öpüyor onlara gittiğimde herşeyini bana anlatıp benle paylaşmak istiyor ama ne olursa olsun senin yaptığını yapıcam abin istiyo abin dedi abin aldı abin..abin bu iyi abisinede şişt sen dedin tamam diyicem "aramızda bu bir sır diyicem" ha ha

• aynen bnde öyle yapıyorum, onun fikri gibi söylüyorum oda beni ele vermiyor saolsun :)

• amannn sende adam idare etmeyi hiç bilmiyorsun hiç :)) karadenizliler der ki; afkursun dursun ben işime bakarım :D (afkur demek köpek gibi havla demek )

0|0
    0|0
  • şunu bılkı senı delı gıbı kıskanıyo oyuzden ustune basa basa kendı dusuncelerının olacagını bellı et laf dalaşına gırme.Bırak kdursun

0|0
    0|0
  • ayağına taş bağla denize at.Çekilir mi o?Allah sabır versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...