Onu kazanmak için nasıl konuşmalıyım?

Beni dört yıl sonra terk eden sevgilim. Beni bir hafta sonra arıyor.. Ben bunu çok seviyorum ve ger birleşmeyi çok istiyorum.. Bana ama çok acı yaşattı ağlafim yalvardım gitme diye.. Ama gitti.. Ve şimdi çok istedim o an gerçekleşçek.. Ben ama onu kazanmam için nasi konuşnalıuim nasıl davranmalıyım geri dönmesi için... İki gün snr kesin arıyacak ben çok eminim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• terkeden neden istiyorsun anlma veremedım

0|0
    0|0
    • Canimdan cok seviyorum

• öyle diyorsun ama kimsi candan tatlı olmaz yalnız anne evlat başka

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen arayacağından eminsen kendininde ne istediğinden emin ol öyle yaklaş. Bu durumda bizlerin sana akıl vermesi kafanı karıştırır gönlüm rahat ayrılırsam acı çekmem diyorsan ama ayrılırsam ölürüm acıdan diyorsan kaybetme yoluna bak. Hatalarınızı düzelterek.

0|0
    0|0
  • Biraz kararlı hareket etmen gerekiyor. Önce ne yapacağını bilmelisin. Bu eleman sana acı çektirmiş. Peki aciz bir insan gibi ona geri mi döneceksin? Yoksa ona lafı yapıştırıp hayatından çıkardığını mı söyleyeceksin?

0|0
    0|0
  • kaybedecek bişeyin yokmuş gibi konuşma bu karşındakini olumsiz etkiler ona hatasını anlat ve öyle bir anlat ki bir daha aynısını yapmaya cesaret edemesin

0|0
    0|0
  • Çantada keklik görünme. Sağlam dur, sana baktığı zaman olgunluğunu göster. Bu davranışlarını gördükten sonra o da anlayacaktir zaten.

0|0
    0|0
  • sana biz değil allah akıl fikir versin arkadaşım onu kazanmak için bişey yapmana gerek yok ki zaten o aramış ve yine o arayacakmış.bu arada sen kendine yenilipte ondan önce arama sakın.bu onun gözündeki değerini düşürür

0|0
    0|0
  • Çocuk 4 senedir kızlarla gezmiş 4 sene sonra bir kız olmayınca hayatın da senin de tekrar geri döneceğini bildiği için için de ki bu boşluğu sen ile tamamlamak istiyor.koşa koşa git hadi durma :)

0|0
    0|0
    • Yok biz dort sene birliktydik ayrilali bir jafta oldu

• O zaman belki pişman olmuştur diyebilirim ama seven adam terketmez ve terkediyorsa birini yine terkedecektir

• arayınca başka bi isiimle hitap et bidaha bırakamaz seni

0|0
    0|0
    • Nasil yane

• Ama ozm tamamen kaybetmemmi onu

• çantada keklik görülürsen kaybedersin ;)

• sal ipini gitsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geri dönme asla

0|0
    0|0
  • Umursamıyormuş gibi yap.

0|1
    0|0
  • arama gozune gorunme donerse senindir donmezse zaten hic senin olmamisdir

0|0