Bir ayakkabıya 950 TL'cik verirmiydiniz?

Bu nasıl bir mantıkdır ya. 1.1milyardan 950 tlye düşmüş. Buna bu kadar para verenin aklından şaşarım.. tamam lan cok paran olabilir saçacak yer de arıyo olabilirsin ama ayakkabıya 950 lira vermek nedir lan bu ne pervasızlıktır.

link

link

Güncellemeler:
bu nedir ya , yalandan bide bez bağlamışlar. bir kere su alır bu :P

0|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• Manyakmiyim, okadar cok para verilirmi bi ayakabi icin? param cok olasada yazik gunah derim almazdim... Ayakabi bulamayan onca isanlar varken bi ayakabi icin bu kadar bara sacramak icin deli olmak lazim.. En azindan 20 tane cift ayakabi alridim fakir fukare dagtirdim... GÖRGUSUZLUK RESMEN!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Maioson Martin, belcikanin en onde gelen ozel ayakkabi tasarim markasidir. Boru degil, mangiri olan Demet Akalin'lar icin ideal... Ki bunlari Nisantasi'nda falan bu fiyata da bulmak zor. Kadin, magazaya giriyor, bunu bile ucuz buldugu icin, dogal olarak anlik fiyat artirimlari yapan kasiyerler oluyor. Bu ayakkabinin, Nisantasindaki degeri 1.5oo lira falan.

0|0
    0|0
  • bir haltada benzemiyor ahahaa 1tl vermem almamda :D

0|0
    0|0
  • nasslaa...

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ayakkabi cok cirkin :S buna bana 950 tl verseler almam :S Ama hosuma giden bir ayakkabi 950 tl tutmus alirdim yani.

0|0
    0|0
  • Ayakkabının tarzı değişik..ilgi çekici aslında ama o paraya yazık o ayakkabı için.Yatırım yaparım daha iyi.Hayat hala devam ediyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ne amaçla giyiyolar bunu :)

0|0
    0|0
  • Oltanin ucuna takardim ben bunu.Kolay sazan avlamak icin marka sahibinin fikri de bu olsa gerek...Ona gore tasarlanmis gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Hıı verirdik bir zamanlar buralarda dutluktu zaten :D

0|0
    0|0
  • çok güzel değil ama değişik bi ayakkabı tarz yani ama o kadar paraya değmeez

0|0
    0|0
  • Vermem.

0|1
    0|0
  • Marka diye pahalı işte. En tipsiz şeyleri bile pahalı oranın.

0|0
    0|0
  • bu ayakkabıya vermem. ama param olsaydı bi louboutin alırdım.

0|0
    0|0
  • tasarımı beğenmedim.ayrıca seri üretim.

0|0
    0|0
  • bu ne yav :D buna vermem de zaten bir ayakkabıya en fazla 500-600 tl verebilirim.

0|0
    0|0
  • bir an louboutin cikacak diye korktum. bu ne la.

0|0
    0|0
  • o ayakkabıya değil 950 lira 5 lira vermem : D o ne la

0|0
    0|0
  • her kesin kendi dusuncesi var ben veririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bildigin kilotlu corabın kalını biraz dantelli corapı kes dik ince babet üzerine giy aynı

:-) tek taş pırlanta alın daha iyi derim

0|0
    0|0
  • o parayla ps3 oyunu alırım:D 5-6 tane

0|0
    0|0
  • ayakkabı nerde la göremedim.

0|0
    0|0
  • vermem, herşeyin bir değeri vardır. bir ayakkabı kanat takıp uçsa, ötse 950 TL etmez.

0|0
    0|0
  • fotografını göremedim ama bazı durumlarda gerekiyor

0|0
    0|0
  • En tipsiz ayakkabılar en pahalı ayakkabılar oluyor nedense.

0|0
    0|0
  • Bana 100 lira ver ben dikerim bu ayakkabıyı

0|0
    0|0
  • titanyum alaşımlı mı bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...