Eski sevgilimi görürsem ne yapmalıyım?

meraba ben bi çocukla 1 ay çıkdim çocuk baya zengindi ama ben bilmiyodum o askerdeyken öyrendim. neyse o askerdeyken annesi beni aradı kötü konusu küfür falan etdı oğluyla parası için çıktığımı falan zann etmiş bana oğluyla ayrılmamı söyledi bande ayrıldım sonucda benimde gururum var bide annesi onun nişanlı olduğunu söyledi ama yalanmış. şimdi çocuk askerden geldi ve beni arıyor her yerde konuşmak istiyo ben hattımı falan deyiştirdim bulamıyo beni. bu gün belki gördüm görürsem ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
yaptim zaten ama ne oldu bir bilgim yok

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ondan kaçmamalısın sen gerçketen aşık değil misnin bu çocuha aşkının peşinden gitmelisin 2niz sevdiktn sonra önünüzde dağ olsa aşılır..

0|0
    0|0
    • 1 yil oldu 1 ayda onu ne kadar sevdimse iste. biz evlenmeyi dusunuyoduk benimle konusurken her zaman her sey yolunda diyodu ailesinin beni istemediyini hic soylememisdi kac kere sormama ragmen bana koyanda bu zaten.

• ee yalnızlık zor olmuyor muu

• oyle yanlizlik yok cok arkadasim var sevenimde cok ama sevgiye inanmiyorum yanima kimseyi yaklasdirmiyorum inan boylesi daha kolay

Erkekler Ne Diyor 2

• aşkta gurur olmaz gururun olduğu aşkta her zaman iki tarafta kaybeder...

0|0
    0|0
  • Annesinin hatasını neden ikinizin sevdasına biçesin ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annesini ispiyonla.Hamiline bir çek yazamamış hain kadın,bir de üstüne küfüretmiş , haketmiş.

1|1
    0|0
  • herşeyi anlat seviosan dön kmse için sevdğin insandan vazgeçme

0|0
    0|0
Yükleniyor...