Kullandığınız aracın freni bozulsa durumu nasıl idare edersiniz?

kullandığınız aracın freni bozulsa durumu nasıl idare edersiniz? ne yapmaya çalışırdınız ? sorunsuz atlatabilir miydiniz durumu ?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Vites küçültürüm el frenini kullanırım , yol seçimim farklı olur ..

Bak aklıma geldi ;

Temel kamyon şöförüymüş.Bir gün yokuştan aşağıya doğru inerken frenleri boşalmış.Hemen Dursunu aramış."Dursun,kamyonun frenleri boşaldı.Sağımda pazar solumda çocuk var.Ne yapim" demiş.Dursunda "Pazara girmektense çocuğa çarp 1 kişi ölsün" demiş.Ertesi gün haberlerde freni boşalan kamyon pazara girdi haberleri varmış.Dursun hemen Temeli aramış."Lan temel ben sana demedim mi çocuğa çarp diye?!".Temelde demişki ulan ben napim çocuk pazara kaçtı" demiş.

0|3
    0|0
    • bir kadının bunları bilmesi güzel :) ama o panik anında yapabiliyorsan helal :)

• Aracın var mı hangi aracın var ? :)

• hee var ama benim aracımda değil , öğrenennin aracında ya da sürücü kursunun aracında ... noldiii rengin soldi :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bozulmamış gibi davranırım :)

0|0
    0|0
  • dörtleri yakarım, vites küçülterek uygun bir yola girmeye çalışırım. sonrasında yavaşlayınca da elfrenini kullanırım.

0|0
    0|0
  • yavaslayabildigim kadar yavaslar, tampon yapardım

0|0
    0|0
  • Camdan dışarı atlardım

0|0
    0|0
  • vites küçültürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Alfaların freni bozulmaz :/

şimdi vites küçültemek, hızınız yüksekse şanzımanı elinize almanıza neden olur ki baya masraflı..

gidip bir yerlere çarpayım derseniz yol durumuna göre başka insanların hayatını da tehlikeye atabilirsiniz ama yol boşsa kaporta hasarı daha az masraf yol açar (direk önden çarpmayın motora zarar gelmesin :/)

tam bir materyalist oğlak gibi düşünürüm bu durumda (acaba) ? hmm ?

1|0
    0|0
  • hız tuzağı fılmnı ınternetten ındırıp seyrederım

0|0
    0|0
  • en iyi bildiğin duayı oku yolun acık olsunda araç duruncaya dek önüne engel cıkmasın

0|0
    0|0
  • vites küçülteerek yawaşlayabildiğim kadar yawaşlarım el freninide cart die çekmek gerekmiyo az çeker fren görevi görmesini sağlarım durur he ama trafik mrafik varsa bunların yanında bariyerlere falan sürterim.

0|0
    0|0
  • Vites küçültürüm.

0|0
    0|0
  • el frenini?

0|0
    0|0
Yükleniyor...