Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları başlıyor! Fenerbahçe başarılı olur mu?

arkadaşlar bildiğiniz gibi 01.08.2012 tarihinde ön elemeler başlıyor Fenerbahçe başarılı olur mu?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• İnsallah olamaz fenerbahceden nefret ediyorum onun disinda gs eses ts bursa basarilar

1|1
    0|1
    • Sen de besıktaslısın ama medyada her gun her sanıye kendı takımını bırakıp baskalarının uzerınden gecınenlerle ovunuyorsun.Utan bence besıktaslılar senın dısında bızım tek dostumuz cunku 1 kere agızlarını acıp satasmadılar medyada gazetede falan.Ama sen coktan gs-trabzon ıttıfakına gecmıssın

• Bn sahte dostluklara karsiyim feneri sevmiyorum kardesim sana mi sorcam :-)

Erkekler Ne Diyor 18

• 3. ön eleme önemli.Orada güçlü bir rakip gelme ihitmali var.İlk iki turda sorun olacağını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • rezil olur. inşallah da olur.

not: -1 butonu sol altta.

1|2
    1|0
  • Vasliu yu geçer ama, sonraki tursa %95 elenir.

1|1
    0|0
  • olması lazım

0|0
    0|0
  • bende takımımı çekecem havuzdan..

1|0
    0|0
  • Arkadaslar bir fenrli olarak bu turu gecicegimizden kesın emınım ki gecemezsekte uzulmem bu takımı gecemeyenın de zaten akkı degılmıs derım yanı bu turda zorlanırsak grupta bızı patates ederler. Ben fenerden cokta umutsuz degılım bu sene tek dusundugum defans gerısı kapanır bır sekılde.

0|0
    0|0
  • D-Smart hangi kanalda yayınlanıyor maç bilen var mı?

0|0
    0|0
  • fenerim kapı gibi aspirin hapı gibi akşamdan hazırladım baltanın sapı gibi. daha devamı var isteyen olursa yazarım :)

0|0
    0|1
  • Bir Galatasaray'lı olarak Türk futbolu açısından başarılı olmasını isterim.Ama şimdi göz var nizam var. Bu kadroyla ve bu yönetim kargaşasıyla başarılı olması çok zor...

0|0
    0|0
  • valla o ilk maç üst olur ama bilemiyorum fenerbahçe'ye en az 3 fark lazım

0|0
    0|0
  • son yaptıkları açıklmamlardan sonra umarım olmaz

0|0
    1|0
  • Bunu rahat geçecektir diğer ki elemede kalır. Hazırlık maçlarıda gol atmakla zorlanıyordu.

0|1
    0|0
  • bjkli olarak o kadroyla olmazsa zaten o şubeyi kapatsınlar :D

1|0
    1|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Olmak zorunda. Olacak...

0|0
    0|0
  • fenerbahçe büyük bir sürpriz olmazsa avrupa ligine gider..

0|0
    0|0
  • Bi Galatasaraylı olarak Fenerbahçenin son yaptığı açıklamalarından sonra elenmesini istiyorum. (Zaten şampiyon olamıcaklar. .d)Fenere para getirecek bütün organizasyonlardan inşaallah elenirler !

Bundan sonra bu ''zat''ları ben de muhatap olarak almıyorum..

0|0
    1|0
  • başarısız olur tabikide fener

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe'nin avrupa ligine kalması yılın en büyük süprizi olur, hiç sanmıyorum. :))

0|1
    1|1
    • 1-1 bitti avantaj vasliu de :D

• O da son dakikada oldu =)) , yine bala g.te afedersin.. Bir Rumen mahalle takımını bile yenemedilerr şikeciler, şu saatten sonra Fenerbahçe'yi ne Aykut kurtarır ne Alex, tek çareniz dua etmek ..

Yükleniyor...