Bacaklarım çok kalınlaştı?

Bir dönem squat yapıyordum şimdi bıraktım, birde reebok easytone ayakkabılarından giyiyordum şu an bacaklarım kalın, popom büyük squatı temelli bırakmalı mıyım? Hangi sporlar bana faydalı gelir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Romatizmal bir hastalığa maruz kalmış olabilirisin.. Kalınlık durumuna bakmak lazım.

0|0
    0|0
    • Çok aşırı değil ama eskiye göre kalın

• 4 5 aydır fazlalaştı squat yapar mı acaba

• tabikide squat zaten bacak üstü kalınlığı için yapılır genelde ama bu sende nasıl durdu o önemli kalça büyümez sadece baldır üstü şişer

Erkekler Ne Diyor 5

• Belli bir süre yapılan çalışmadan sonra spor bırakılırsa hemen kaslar eriyip yağ haline geçecektir çünkü kasları besleyen protein zamanla gerekemediğinden dolayı iletilmez ve erimeye neden olur sonucu yağ olur

0|0
    0|0
  • squatı agırlık yapmadan çok tekrar ederek yap... ayrıca koşu. bandında 6 km hızla yürü... tabi rampayıda 5 6 yap...30 40 dakka. yap. bunu. 1 ay sonra bir daha gel

0|0
    0|0
  • doğal spordan ötesi yalan muhtemelen protein tozu kullandın en temizi beslenmene dikkat et ve yürüyüş yap yürüyüş candır ;)

0|0
    0|0
    • Hayatta kullanmam suni ilaçları, kısır bırakıyormuş onlar artı ayı gibi kalın baldırı ne yapayım

• kim söyledi bu yalanı size? Steroid kullananlar da olabiliyor oda çok hormon almasından dolayı. Protein tozunun zararı olduğunu sanmıyorum.

• daha sonra ileride vücut koyveriyor kardeşim protein tozu kullanımından sonra araştır istersen

• bence bırak artık

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...