Erkek arkadsımdan ayrıldım ama neredeyse her gün yine konuşuyoruz. Düşünceli yorumlarınızı beklıyorum..

erkek arkadsımdan ayrıldım ama neredeyse hergün yine konuşuyoruz ama arkadaş olarak tabi yinede kıskandığını sevdiğini oda bende belli ediyoruz bu ilişkinin olmayacağınıda biliyoruz bile bile konuşuyoruz bir gün baana dediki benden sana fayda yok sen önüne bak her zman dedi bende ciddi bi şekilde cevap verdim olur bu sefer kendi memleketimden bulucam dediğimdede birini buldun yanı memleketide belirlemişsin şeklinde cevap verdi kıskandı kısakniyoda napiçam bilmiyorum onunla konuşurken o kadar çok mutluyum ki anlatamam oda öyle ama biz ne yazıkki bilrikte değiliz napiçağımı nasıl davranacğimi bilmiyorum ve bu çocuk asker yorumlarınızı bekliyorum.:(((

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dusunceli yorum icin bilgi gerek " bu iliskinin olamiyacagini biliyoruz "ne demek.?

Her ikinizinde kendi kendinize eziyet etme gibi bir niyetiniz mi var bu sizin hosunuza mi gidiyor

Sevdigin bir kisiden ayrildiktan sonra sevebilecegin bir kisiye rastlama olasiligini ne kadar dusuk bir olasilik oldugu konusunda herhangi bir fikrin var mi?

"bu sefer kendı memleketımden bulucam" gibi karpuz alir gibi iliskiyi kucumseme basitlestirme ondan sonra aah bak ne guzel beni seviyormus gibi ipe sapa gelmez yorumlar yapmanin nelere mal olacagi konusunda bir fikrin var mi?

Aklini basina al senin duygularini neler hissetigini kimse yorumlayamaz senin adina karar da veremez seven bir erkegin veya kadinin gururunu kirdin mi geri donus donus yoktur bilesin

BURUN USTU OYUN OYNARKEN MUTLUYKEN cakilirsin bilesin aci cekerek mutlu olan yoktur normal insanlar arasinda,mesaji algilayabilecek bir mantigin oldugunu dusunuyorum.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence sen onu o da seni hala çok seviyor ve sen ondan o da senden bir adım bekliyor. Birlikte olamayız laflarını kendini kandırmak için söylüyorsun bana sorarsan Birilkte olamayacak iki insan böyle samimi olmaz ayrıldıktan sonra. Bence gene beraber olacaksınız ama bakalım ilk adımı kim atacak.

0|0
    0|0
    • aynen cok sevıyoruz ama aılelerdede ıstemıyor artık belkı bız baslasak onlar yıne kabul ederler çunku cok cıddıydık bız,ılk adımı ben atmam bı adım atması gerken kısı varsada o atacak...

• ewt butun olay onda bıtıyor ve o burda yasamak ıstemıyor bunu aylarca konustuk o aılesını tercıh ettı o mıllet ne der kz gelmedı cocuk kalktı kız ıcın ıstnbula gıttı babsı ıs yerı actı orda degılde baskasının yanında calısıyor dıye hep mılet ne der dıye dusunuyo ve ben mılleın ne dedıgnı onemseyen brı degılm ama o cok takılıyo bu yuzden bıttı kı zaten annem de son noktayı koydu asla ve asla o cocukla konusmuyosun dedı ıstemeyede gelseler vermem dedı ama ben sevıyorum desem sorun ypmaz

• Böyle bir durumda ondan ayrılman hayırlısı olmuş ve bence üzülmene değmez.

• tam anlamadım mine ben...yeni biriyle tanıştın ve asker.eskisiylede arkadaşçamı devam edıyosun?

0|0
    0|0
    • hyr yenı bırısı yok bı ılıskım vardı ayrıldık sozde ama hala konusuyoruz ve o asker şu an..

• zaman kaybıysa ne dıye hala arayıp konuusyo sevdıgını soyluyo neden kafaımıda karıstırıyo neden hala kıskanıyo ..kesemıyoruz bız ayrıllaı15 gun oldu ama herseyden haberı oluyo ınce nce soruyo naptın ne ısın var bugun dıye

• aramassan sormassan anlatmassan bilmezzzzz..Askerde olduğu için hep bi aklı byrda ama sana açıkça söylemiş bizim iş olmaz diye...Kavga çok ediyosanız şimdiden evlenince 5 katı huzursuzssun emin ol...

• neden ayrılmak zorundasınız.

0|0
    0|0
    • ayrıldık bırlıkte olamayacagımızı bılıyoruz artık..askerden sonra nişandı düğündü derken baslıcaktık nerede yasacagımızla ilgilide hep istanbul dendi babası memlektnde iş yeri açıyomus mineyle burda yaşarsınız demıs ve son noktayı koymus,bende gereken tepkimi gösterdim olmucak yani askerden snrada gelse kapıma olmucak bu iş...

• hayırlısı olsun

• ilişkiniz ne kadar sürmüştü

0|0
    0|0
  • ayrıl askerden gelince ama.o oradayken ondan ayrılma sakın.

0|0
    0|0
    • askerdeyken canım cıcım askerden sonra hadi güle güle yok eger acı cekecekse ordada çekecek..

Kızlar Ne Diyor 2

• tee beş sene evvelki sevgilim askere gidince beni aradı.askerde mantık yok.

0|1
    0|0
  • bağımlılık olmuş seninki bittiyse olmuyosa kes at.

0|0
    0|0
Yükleniyor...