Aramızda imkansız aşklar için yaratıldığını düşünen var mı?

Sensizlik bir ok gibi canıma saplanmalı Coşmalı yanardağlar,kasırgalar kopmalı Aşkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı Elbette aşk dediğin böyle olmalı

Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı Kayboldum kuytusunda yalnızlıkların Yaşadım en karasını sevdaların...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ruh eşim çok eski zamanlarda yaşamış gibi hissediyorum,al sana imkansız. Umarım yanılıyorumdur B-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben... ne zaman sevsem imkansız olur. bende beni sevenle evlendim. mutlumuyum o da bende kalsın ama hala imkansızlıklardayımmmm

0|0
    0|0
  • ben neden olmasın ... :))

0|0
    0|0
  • benimde aşklarım hep imkansız oluyor.

0|0
    0|0
    • evet aynı kaderi paylaşıyoruz neden imkansız,neden aşk bu kadar ulaşılmaz,neden aşk engellere takılıyor?

• haklsıında işde napalım vazgeçiyorlar...bizede yolun açık olsun demek düşüyor.

• aşk hiçbir zaman tek taraflı yaşanmaz bir hata varsa şayet ortada bu iki tarafın ortak paydasıdır çoğu zaman insanlar aynada kendileriyle yüzleşmeden direk karşı tarafı suçlayarak işin içinden sıyrılır kendisini çok masum görür işte bu yüzden ayrılıklar yaşanır anlamak yerine konuşmak yerine ayrılık tercih edilir bu tür insanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur ya aşka cesaretleri yoktur yada kendilerine güvenleri onlar aşksız yaşamaya mahkumdurlar çünkü onlar sevginin anlamını bilmezler

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim aşkım da imkansız. Aynı kaderi paylaşıyoruz. Uzaya aşığım. Ne yanına gidebiliyorum ne unutabiliyorum:(

0|0
    0|0
  • zaman zaman

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyoruz bugün :(((

0|0
    0|0
  • şkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı Elbette aşk dediğin böyle olmalı

Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı Kayboldum kuy

0|0
    0|0
Yükleniyor...