Kapat

Iç bacak egzersileri nasil yapilir yardim?

Bacaklarimin iç kismini sikilaştirmak istiyorum, yani daha zayif görünmelerini iştiyorum çok kas yapmadan, fakat sağ dizimde problem var her egzersiz uygun degil. Onerilerinizi alabilirmiyim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bak sana 10 numara antreman programı vercem. Önce yumruklarını yüzüne kadar kaldır biraz eğil kalkarken önce sağ bacağın kaldır tekrar eğilirken indir sonra tekrar kalkarken sol bacağını kaldır eğilirken indir böyle devam et (yana doğru bacaklar) günlük 8dakika yp 4günde fark ediceksn bu muhteşem bir egzersiz dene, ama milleti yoldan çıkarma müthiş bir fiziğin olck

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim deneyeceğim :)

• Video yok malesef ama sen söylediğim sistemi yap çok kısa sürede farkı göreceksin bacakların istediğin seviyeye ulaştığında antremanı azaltabilirsn 2.3günde bir yaparsın ben kareteciyim bana güven, birde otururken
      genelde bağdaş kurup oturmanı tavsiye ederim

• Tamam teşekkür ederim detaylica yazdiğin için

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Iç bacak için sırtüstü yatip bacaklarinizi kendinize cekiyorsunuz , daha sonra yanlara açıyorsunuz , dizinizi zorluyor mu bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• youtube'da videolar var bakıp yap daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • Bakiyorum'da çok fazla video var birine tiklarken bakiyorum bambaşka bir şeye gelmişim..

• yoga denemelisin o halde daha az zorlama olur diğer sporlara göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...