Formatlanmış HDD içindeki eski verileri kurtarmak mümkün mü?

Formatlanmış hdd içindeki eski verileri kurtarmak mümkün mü?

Verileri kurtardığımı düşünüyordum fakat fotoğrafların sadece bir kısımı gelmiş, hepsini kurtarmak için önerebileceğiniz programlar hangileri?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• birden fazla formatlanmış bir HDD'den bile bilgi alınabilir ama bu verilerin kurtulma yüzdesini düşürür. Öte yandan formatlanmış bir HDD'den orta düzey bilgisayar bilgisine sahip birisinin verileri kurtarma olaslığı bana göre düşük. Profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Veri kurtarmak sanıldığı kadar basit ve kısa süren bir iş değildir.

1|0
    0|0
    • birkac format ustune programlar ve fotografların bir kısımını recover my files +cesitli programlar ile kurtardım fakat thumbs dosyasında sorun olusmus bazı klasorlerdeki fotografları kurtaramamısım, kalan kısımı kurtarmak icin ugrasıyorum simdi

• denedim, ise yaramadı. yeniden kurtarma operasyonu cozum gibi :)

• şu resimli anlatım: link şu da program download linki: link Fakat dediğim gibi her format sonrası bilgileri kurtarma ihtimaliniz zayıflar. Önemli bilgi ve belgeniz varsa dediğim gibi ancak profesyonel bir destek alırsanız başarılı olur.Kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 23

• millete yardım etmeyi bırakmasaydım tüm verilerini kurtarırdık, kusura bakma kurunun yanında yaşda yanıyor. dene programları orjinal program bulursan kurtarırsın

1|0
    0|0
    • az once, tam tarama bitiyordu, laptop kucagımdaydı hapsırdım fisi cıktı, batarya takılı degildi kapandı.simdi sil bastan yapıyorum bakalım :)

• hı hı öyledir (:

• ıspatla ;)

• çok kullanışlı çok kolay yazılımlar var. tek dikkat etmen gereken kurtarma işleminden önce o hdd yi mümkün olduğunca az kullanman. sen hdd den bir dosya sildiğinde o tam olarak silinmez üzerine bir dosya yazıldığında tam olarak silinir. ondan ne kadar az işlem yaparsan okadar çok oranda dosya kurtarırsın.

1|0
    0|0
    • yazılım binlerce var da, isim alabilir miyim ?

• easeus,

recover my files,

easy recovery,

rstudio ...

• recover my files, ile bircogunu geri getirdim, digerleri ise yaramadı, R-Studio deniyordum simdi

• Recovery my files isimli program var, tam sürüm olarak kullanman gerekli, bir çok veriyi kurtarabiliyor...

1|0
    0|0
    • oncekileri bununla kurtardım, bazı klasorlerin thumbs dosyasını almamıs resimler kurtarılamamıs

• Son olarak chip dergisinin forumlarında bir kaç program ismi daha var, oradan da araştırma yapabilirsin... Kolay gelsin..

• Tesekkurler..

• Formatladıktan sonra işletim sistemini yüklediysen(ki öyle tahmin ediyorum) bazı dosyaların üzerine yazmış olduğundan, kimi dosyalar hasarsız kurtulur, kimi dosyalar ise kurtarılamaz.

Formattan kastın restore(backup) yüklemekse bu durumda hiç bir dosya kurtaramazsın.

1|0
    0|0
    • haricidi hdd - bicimlendirme sonrası fotografların bir kısımı haric 114gb kurtarabildim

• Fdisk çekmişsen kurtaramazsın , ayrıca hiç bir program % 100 başarı sağlayamaz . önerim Active File Recovery full versiyonu google mevcut bulamazsan mesaj at yollarız talimatlarıyla

1|0
    0|0
    • tekrar yedeklemem ancak bitti, simdi asagıda arkadasın verdigi programı deneyecegim once, olmazsa bunu da deneyecegim. Tesekkur ediyorum ilginiz icin

• Rica ederim halledemezsen o programlarla araştırırz gene

• Kurtarılır tabii neden Kurtarılmasın ki

Titaniğe de Batmaz Diyorlardı Ama Battı Ne Yazık ki

Yani Herşey Olmasa da Çoğu Şey mümkün :D

1|0
    0|0
  • link linkteki programı denedin mi?

Recover My Files en etkili yazılımlardan yalnız ücretli olduğu için bir kısmını kurtarmaması normal.

eğer lisansını bulursan çok yardımcı olur

1|0
    0|0
    • linkteki program ise yaramadı, recover my files null kullandım

• mümkündür "Recovery My Files" 1 hafta once denedim işe yarıyor denemelisin.. formatta kaybettiğim resimlerimi kurtardım..

1|0
    0|0
    • evet, bu programla bir kısımını kurtardım bende buyuk kısımı kurtaramamısım

• iyi bir haker bulursan herşeyi geri ceke bilir

1|0
    0|0
  • Mümkün. İStanbulda ise, bana ulaş. yardımcı olayım...

1|0
    0|0
    • bu su an anlatabilecegim kadar basit-kısa bir islem degil, nette arastırırsan detaylı anlatımı olan programlar ve bunu yapan firmalar var.programlar icinde deneyip en iyi sonucu aldıgım Recover My Files, kalan kısımı hala kurtaramadım ve hala ugrasıyorum

• tamam teşekkür ederim

• sadece resim ve müzikleri geri getirebilrisin

1|0
    0|0
    • tum dosyaları geri getirdim, resimlerden bazıları gelmedi

• Bilişlmden tanıdık varsa getir köküne kadar çözüyorlar. Benim ki dava yüzünden gitti 1 yıl önce yaptığımı soruyorlar :D

1|0
    0|0
  • Okurken üniversitenin bilgi işlemindeki çılgın deha Rusça bir programda %95 leri falan kurtarabildiğini iddaaa ediyordu

1|0
    0|0
    • cok gec farketmeseydim sıkıntı olmayacaktı

• Getirildiğini duydum ama nasıl yapılır hiç merak etmedim sürekli yedeklerim ben önemlileri birkez başıma geldi çünkü insan ağlamaklı oluyor helede çok önemli şeyler varsa içinde :(

• harici hdd yedekleyecek kadar alanım olmadı pek.virus girince silindi hersey sonra bicimlendirdim,kurtarma yaptım, programlarda sıkıntı yok, fotoların buyuk cogunlugunu kurtaramamısım

• belirli şirketler yapıyor link

1|0
    0|0
  • mümkün ancak hepsini %100 kurtaramazsın

1|0
    0|0
    • fotograflarımda sıkıntı yasıyorum :(

• hangi recovery programını kullanıyosun ?

• recover my files kurtardı hepsini sandım, fotoların bir kısımını kurtarsmamıs meger.bir suredir r-studio ile deniyordum

• Recover My Files işini görür

1|0
    0|0
  • mümkün getir bana yapalım pm den ulaş

1|0
    0|0
  • Bunun için çalışan bir kaç firma vardı denk gelmiştim ama ne kadar faydalı bilmiyorum

1|0
    0|0
  • bazan kurtara biliyorlar

1|0
    0|0
    • umarım yapabilirim

• ozaman diske bakıcaksın orda kesin vardır yolunu bulmak lazım hatta internette bazı programlar var indirip taratıcaksın

• ancak yedekledim iste, hangilerini kullandıgımı hatırlayamıyorum tam, simdi tum programları tekrar deneyecegim

• hangi çamaşır suyunu kullandınki hiç bişey kalmamış

0|0
    0|0
  • mümkün recuva idi yazılımın adı galiba indir . çağır

0|0
    0|0
    • harici hdd bicimlendirip ustunde bikac kez win7 kurulum yaptım. .rar dosyalar lazım (fullbackup) recuva ile de olmuyor :(

• canım HD iskender istedi

0|0
    0|0
  • mümkün değil bence

1|0
    0|0
    • bir kac yerde mumkun oldugu yazıyor ama sonuca ulasabilen var mı emin degilim

Kızlar Ne Diyor 3

• ama bu bana yine lazım :(

0|0
    0|0
  • eğer üstüne yeni bilgiler yazılmamışsa mümkün hem de çoooook mümkün

0|0
    0|0
  • file recovery programları var ben kullanmıştım bi tane hatırlamıyorum. kurtarır bazılarını

0|0
    0|0
Yükleniyor...