Kendimden tam 9 yaş büyük bir kadınla sevgili olduk. Hatam ve merak ettiğim sonucu...

Kendimden tam 9 yaş büyük bir kadınla sevgili olduk . Kadın bana nasıl bağlandı bilmiyorum ama ne istesem yapmaya hazırdı. Sonradan durumu ailem öğrendi ve ayrılmak zorunda kaldık. Kadının yani eski sevgilimin ''msn , facebook ve telefon numaralarının tümünü'' engelledim. Sizce bu konunun olumsuz sonucunu alır mıyım ? Eğer alacaksam ve ya alabilirsem bu ne olabilir ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• neden bir kötü yani olsunn ve bencede bitmedi en mantıklı kendi ayarında biriyle birlikte olmak bence daha iyi tabi amacın yatmaksa onu bilemem

0|1
    0|0
    • Yatmak olsa yatardım... Bu çok farklıydı...

• Aşkta değil hani olur ya kendini göstermek istersin gibi ...

• yani bilmiyorum hani olur ya küçükkende kendimizden büyüklere aynı şeyleri hissederiz bunun gibi birşey sanırım

Kızlar Ne Diyor 7

• Adam gibi karşısına çıkıp görüşmek istemediğini söyleyecek kadar cesaretin yok muydu ? , böyle kaçarak çekip gitmişsin hayatından .Yaptığın senin ayıbın senin karakterini yansıtır , ama kadına bir şey olmaz merak etme aşkından ölmez , en çok bir kaç haftaya silinirsin hafızasından .

0|0
    0|0
  • korkak olma bu kadar başına gelecekleri zaten o ilişkye başlamadan öncede biliyordun şimdi bu tedirginlik niye?

0|0
    0|0
  • Senin çekindiğin ne liseli..?

ayıp etmişsin o ayrı..

0|0
    0|0
  • kadın evlimi?

0|0
    0|0
  • kadın senin başına bela oldu filanmı sanıyorsun şimdi...sanmam...eğer senin kadar genç birini elde ettiyse o kadın senin peşini bırakır başka bulur..dert etme yani.

0|0
    0|0
  • profilin ile sorun epey bir tezat...

0|0
    0|0
  • Olumsuz ne olabilir ki?Kötü mü bitirdiniz?

0|0
    0|0
    • Bitirdiğimizi bile söylemedim aradığı numaraların tümünü engelledim..

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşın küçük galiba kadın kendine genç bir sevgili yapmış sende olgun bir sevgili ama bu iş ilerlemiyorsa çıkıp karşısına adam gibi söylemen gerekirdi kaçmayla bir yere ulaşamazsın

0|0
    0|0
  • hmmmm bitmesi senin açından iyi olmuş ve fakat;engellememliydin büyük kabalık

0|0
    0|0
  • Soruyu sadece ben mi anlamadım?

0|0
    0|1
Yükleniyor...