Ne yapmaya çalışıyor neyin kafası bu?

sözlümle 1 ay önce ayrıldık onu aldattıgımı sanıyor ama bilmiyor sadece ve sadece onus eviyorum hala.. buna ragmen aldattıgımı ima ettigi eski kız arkadasımın numarasını buldum verdim ara öğren haklımısın haksız mı diye yanaşmadı.. 1 aydır sessiz sessiz duruyorduk tam alışmaya başlamıştım onsuzluga .. ee çevrende ki kızlara söyle bana gelip beni sewdigini söylemesinler.. birde kime gidersen kimle barabersen beni ilgilendirmez.. söyleyenleri oda tanımaz bende ki ben bunların tamamen düzmece olduguna inanıyorum.. sözlüm kendi yazıp kendi oynuyor .. öyle olmasa sorarım kızlara madem aldattıgıma inandın kim gelirse gelsin terslemen ve susman ilgilenmemen gerekmez mi ? şahsen ben aldatldıgıma inansam beni aldatana gidip ona söle aramasın buna söle yazmasın demem çok saçma.. amacı ne olabilir ki fikriniz nedir ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• hııım sen düzeltememişsin mevzuyu :( yine ben el atayım bi konuya. abicim bu kız rahatsız edilmek istemiyo çok belli demekki sıkılmış herkesin ona gidip senin onu sevdiğini söylemesinden uyarıda bulunmuş. sende kapat konuyu seviyorsun diye sev diye zorlayamazsın. herkese anlatma sevgi sessizdir ve gerçekten seviyorsan söylemeye çekinirsin içinde yaşarsın kızı zor durumda bırakma

0|0
    0|0
    • yaw alakası yok zarf atıyo işe.. tanımam etmem elin kızı geliyo seviyorum ölyüorum diyo benden yüz bulamayınca ertesi gün gelip ee ben eski sözlünle senin için konuştum diyo ? niye sırf aramak için.. ve aynen dedigim gibi de geldi ee bilmem kim geldi sewiyomuşun bilmem ne yapıyomuşun .. iyi de 2,5 yıldır senin aklın nerdeydi o kızlar varken nasıl göremedin duyamadın isimlerini ? ? hergun beraberken ben nasıl idare ettim onca kızı akıl var feraset var..

• sana kız o zaman abicim :)

• sana kız ne ya w?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana inancı olmayan bir insanla bence sen ebraber olmamalısın ama şu da var aldattığını hissettircek ne gibi bir yanlış davranışta bulundunki sözlünde bunu düşünüyor kafasından atamamış? Somut bir şeyse inanmaz ama ön yargılı hareket ediyorsa bir kazancıda olmaz.

0|0
    0|0
    • aldattıgıma inanmasını saglayacak hiç bişey yapmadım 2,5 yıldır el üstünde tuttugum içindir muhakkak.. hakettiginden çok deger verirsen böyle oluyo demek ki..

• çok sağol güzel insan :)

• barışmak istiyor ama tükürdüğünü yalamak istemiyor galba.. senden hamle bekliyor olabilir

0|0
    0|0
    • ne yapayım ? hamle derken ? dün de dedim gel madem dedim gene başımın üstünde yerin var ben sen sewdim sewiyorum hala.. elimden ne gelir ki başka.. hatalı olan o bide kapısına gidip yalvarayım mı..

• yani öyle demene rağmen istemiyorsa demekki arkadaşların gerçekten bişey de demiş olabilirler ve cidden rahatsız olduğu için söylemiştir sana... ya da biraz daha üstele ama çokda üstüne düşme rahat görün.. sen kovaladıkça kaçmaya başlar çünkü..

• ya yok arkadaşım markadaşım kendisi bunu yapan degil desen bile ne sözüm tanır ona yazanları ne ben.. tamamen fake hesap..

• Kıskançlık krizine girmiş :-) kompleksli anlaşılan kendini yetersiz görüyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hatasının farkına varmış..yeniden bağlantı kurmaya çalışıyor..yani Tükürdüğünü yalarken çaktırmama gayretinde..Sen de ona göre davranış sergilersin..ama benden tavsiye..Sakın oldu bittiye getirme..Hafife alınacak bir iddaa değil..insanlar bu tip onur ve gurur ırıcı iddaalarda bulunmadan önce 3-5-8 defa düşünmesi gerekir..Bazı hatalar iz bırakır dimi...

0|0
    0|0
    • anlattım anlattım anlamadı bende defol git dedim kapadım tel. bir daha da gelmez sanırım bu kuyrugu dikliliğiyle..

• Hiç belli olmaz..ama sen sen ol Fveri davranışlarda bulunma, insanlar bazen gönderdikten sonra yanlız kalınca daha sakin ve mantıklı düşünebiliyor..Malum yaş ilerledikçe Kriterler ve beklentiler yükselip dengeler daha hassaslaşıyor.. desem.. :-))

• benimde hatam var sinirlendim biraz sert çıkıştım.. ama anlaman veremedigim için.. istiyosan gel istemiyosan sende beni rahatsız etme ben arıyomuym seni all alla

Yükleniyor...