Sevgilim beni umursamıyor ben bu duruma katlanamıyorum :(

Sevgilim beni umursamıyor sanki.bu son zamanlarda değil.ama ben şu ana kadar hep sabretttim.misal arıyorum cevap vermiyor bazen dönmüyor .yada ben arıyorum açamıyor yada meşgule atıyor bir mesaj bile atmıyor işim var diye.beni sevdiğini biliyorum .aldatıyorda demeyin öyle biri değil gerçekten ama ben artık bu durumlarına katlanamıyorum .kaç kere uyardım ama anlamıyor ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
seviyoruz birbirimizi ayrılın diyenler olmuş başkasını bul demişsiniz bu kadarmı sizden sadece bir konuda sıkıntılıyız ded,im
arkadaşlar ben arkadaşlarıyla muhabbetim var sevgilimin arkadaşlarıyla bu konularda çok muhabbet ettim ve gerçekten sadık bi insan olduğunu anlattılar .o konuda problem yok herkesi bir tutmayın .şu ana kadarda öyle bişe yakalamadım 1 sene olcak.biraz ilgimi azaltmayı düşünüyorum ben .mesela hiç aramıcam mesaj zaten atmıyoruz
arkadaşlar bide biz tanıştığımızdan beri böle durum sonradan değişen b,işe yok.başta banada dedi bütün ilşkilerde böleyim dedi

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• hop kadar arkadaşım merhabaa günaydın.aynı olayı bende yaşıyorum.iki kişiyken sorun yok ama ilişkiyi ben değerlendirdiğimde onda bi soğukluk bi gariplik var.bu durumda ya erkek sıkıldı yada biz yaptık bunu.kaç kere uyardım demişssin bende baya bi uyardım ama sonrasında gelişen durum şu: ben patlıyorum sinirleniyorum o aptal aptal suratıma bakıyo hani bi sorun yokki diye.konuşuluyo sonuçsuz olarak çözülmüş gibi yapılıyo.ama sen yine o kafandaki tilkilerle hayatına devam ediyosun.en iyisi biraz olgun dur.yani cevap yazmamarına kendini yesende o cevap atınca sende normal bi şekilde cevap at.rahat ol.kendine güven.bırak o kovalasın.biraz kaç ki onun kafasında sorular oluşssun o kurcalarsa istediğini alman daha kolay oluyo.şuan bu deneme aşamasında ve işe yarıyo..

1|0
    0|0
    • Benimde sevgilim uzakta o son zamanlarda beni çok ihmal etti ilk zamanlarda bana hep mesaj atardı ilk 1buçuk ay biz sevgili olalı 2 ay oldu beni umursamıyor bir ara mesaj attım görüldü yapmış atmamış geri mesaj sonra başkasına. yzıyo ben neden konuşmuyosun diyorum aşkım işim vardı diyo bir ara hiç yazmadı bir gün boyunca bende sen beni sevmiyorsun umursamıyosun bidaha konuşma bitti yazdım sonra o da bitti mi yazmış

• Lütfen yardım edin bana

Erkekler Ne Diyor 6

• Aldatmazmis.. Sevgilime guvendim en samimi arkadasimla sevisti, bi arka guvendim tatilde parami caldi neye guveniyon kime guveniyon asil dibindeki insanlara guvenme.. Hic k.bakma sevgilin senden sogumus ve aldatma olasiligida fazla belli ki yedekte dursun gozuyle goruyo seni. Hic ayrilma boyle devam et caninda yanmaya devam etsin guzel kardesm

3|1
    0|0
  • ne kadardır birlikte olduğunuzu belirtmemişsin.bende bi kaç yıl olmuş belki daha fazla.benim düşüncem biraz kafasını toparlamaya ihtiyacı var sevgilinin hep aynı şeyleri yaşamaktan aynı rutin sıradan bi ilişki olduğundan olabilir.bence zaman tanı üstüne çok gitme.bi kaç hafta sonra zaten yaptığının yanlış olduğunu son zamanlarda ilgisiz davrandığını o da anlicaktır.fakat bu süre dahada uzarsa bence ilişkinizi gözden geçirin derim ben.

0|0
    0|0
  • Aynı dertten bende müzdaripim ilişkinin içine yalanlar girmişse oluyor işte

0|2
    0|0
  • seni sevmiyor demeyelim aldatıyor da demeyelim madem sen istediğin cevabı söyle onu yazayım

1|0
    0|0
  • aynı soruyu günde kaç kere sorcaksın

0|0
    0|0
  • sende umursama başkasını bulursun kısa zamanda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seven umursar,belli eder..

umursamıyor bence pek sen kendini fazla kaptırmışsın. onu da kendini de rahat bırak biraz.iki kişilik sevemezsin!

sana tavsiyem ondan mesaj beklemek yerine birşeylerle uğraş. bilgisayarda oyun oyna mesela. eminim o da bunalıyodur senin bu fazla ilginden

2|0
    0|0
  • bende aynı şeyden müzdaribim :( nekadar anlatırsan anlat bir zaman sonra yine aynı seyler dıye umursamaz tavırlar sergılıyorlar ben kendımı yıyorum gecelerı hungur hungur aglıyorum neden boyle yapıyor dıye mesaj atıyorum adam uyuyabılcek kadar rahat.oyüzden bende kendımı tutuyrum artık kendı aramaya sormaya basladı sende dene belkı basarırız

1|1
    0|0
  • sana olan sevgisini nasıl gösteriyor peki, bana pek sallamıyomuş gibi geldi çünkü

1|0
    0|0
    • bilmiom ya ama seviyor gözlerinden belli

• ya yapma çelişiyo burda davranışları ama seviyo umursamıyo olur mu hiç

• aldatmıyo deme benim sevglm 5 vakit namaz kılıyordu aldatmaz diyodum facete neler gördm sonra telefonunda mesajlar hiç güvenme bnce yapmaz dersin ypar ayrıl umursamıyorsa napccan evlennce de umursamaz

1|1
    0|0
  • sen bile bile lades demişsin şmdi buraya yazmanın anlamı ne acabaa:):)

0|0
    0|0
    • ama seviyor

• çok haklısın bitanem ama napayım değiştiremedim bende umursamaz olmaya karar verdim

• benim sevgilimde öyleydi işte sonra baktım kızları çok umursuyomuş bnde ayrıldım zaten aldatmasada ayrılırdımm çözüm değil ki umursuz olman

• bence sevgilin senden oldukça sıkılmış bu durumda sen çok arama hatta araya mesafe koymalısın erkekler için zor ulaşılmaz her zaman daha idealdir benden sana bir tafsiye ilgisiz insan hep ilgisizdir erkek kendi istemediği müddetçe değişmez sevgilini söylediklerini anlattıklarını duvara anlatsan eminim duvar dize gelirdi.

1|0
    0|0
    • çok haklısın :( ama aradğı zamanda oluyor o hep böleymiş zaten öyle dedi

• yok sadece bu konudan ayrılınırmı

• ben ayrılırdım seni bilemem

Yükleniyor...