Trabzon ve Bursa'dan sonra şampiyon olacak 3. Anadolu takımı kim olacak ve olmasını istermisiniz?

Bir Anadolu takımı daha şampiyon olsun istermisiniz ben ligde abartı olacak ama 10-15 şampiyon takım olsun isterdim..

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ankaragücü tekrar süper lige çıksın ona bile razıyım :(

0|0
    0|0
    • inşAllah ya Ankaragücü Kocaelispor Sakaryaspor geri dönerler ve şehrin Tokat ve Erbaa'da bir süper lig görürler inşAllah bn ölmeden..

Kızlar Ne Diyor 4

• Karabük olsaaa

0|0
    0|0
  • eskisehir olabilir

0|0
    0|0
  • Benim memleketim trabzonun olmasi lazim ;)

0|0
    0|0
  • Balıkesir olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gasiantepspor

0|0
    0|0
  • keşke olsa ama çok zor... Galatasaray-Fenerbahçe gibi her anlamda güçlü canavarların arasından bir Anadolu takımının bir daha şampiyon olması zor gibi görünüyo...

0|0
    0|0
  • Olursa Bursa olur demiştim oldu yine olacak başka bir şampiyon çıkarsada Eskişehir olur başkada kimse şampiyon olamaz bu ülkede

0|0
    0|0
  • Orduspor senin hatrına birde Tokatspor hadi birde Erbaaspor :))

0|0
    0|0
    • Erbaaspor 100. yıla kadar süper lig görecek inşAllah onu çok istiyom deplasmanlarına bile giderdim hep..

• Gençlerbirliği

0|0
    0|0
  • Osmanlıspor olmasını şampiyonlar liginde en az çeyrek final oynamasını isterdim...
    Ankaralı değilim bu arada :)

0|0
    0|0
    • Bnce o takım süper lige yakışmaz sevmiyom o takımı..

• Atalarımıla her zaman gurur duyarım ama o takım çok antipatik siyaseti alet ettiler yine taraftar yok bnce Adana takımları ksk göztepe ankaragücü sakarya kocaeli çıksın lige..

• Evet koskoca İzmir takımları 3. ligde yazık

• eskişehir tabikii

0|0
    0|0
Yükleniyor...