Niye sevgiliniz yok gençler?

bu soru sevgilisi olmayanlara sebebi nedir ?Kendimi çok başarızı hissediyorm 22 yaşına kadar istediğm bir kzı tavlayamadım ne başarıszım amk ... :( Kendime gelnce flortu uzun tutup sonunda soğuyorm kızlardan bi de ... güzel kızlarla direk sevgili olmak istiyorm ama pek pas veren yoj :)

Güncellemeler:
hee genelde çirkin kızlarla sevgili oldm daha olmam amk :(

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel Kardesim :)

Teredütlerin Senin hernekadarda varsa Kizlarinda Erkekler konusunda Terredütleri var helede

yasadiklari Ülke Türkiye ise.

Bir Kizla tanismaya karar vermeden ne tür Kizlardan hoslandigini bir tespit et , ondan Sonra sor

kendine düzenli bir Sevgilin olsunmu isdiyorsun yoksa macerami olsun . Buda önemli.

Eger bir kizla dialoga giriyorsan ozaamn acik ve Dürüst ol isdek ve Arzularini nett bir sekilde söyle

korkma. Kizlar Dürüst erkegi sever ve isder. Senin icinde nekadar korkularda olsa ilerlersin.

Bide Kizlar ilgini cekiyor gördün bir Kizi hayir dediginde hemen Pes etme uzakdan izle ve aradan zaman gecdikden sonra bidaga git ayni kiza cikma teklifi yap taki Kiz sana evet diyene kadar neden Cünkü Bazi kizlar böyle seyleri Önemmsiyor , ve diyorki bu cocuk benimle Gönül eglendirmek icin cabalamiyor celiskiler doguyor Kizlarda neden nicn beni tercih etti diye merak edincede yol alirsiniz...

bana cevap yaz aaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kıza seni seviyorum dedim, "teşekkür edip" gitti :( ne yapayım şimdi ben?

0|0
    0|0
  • etrafta "madam" yok

0|0
    0|0
  • sevgili olmak istemiyorum çünküü.

0|0
    0|0
  • Aday yok :(

0|0
    0|0
  • blitzkrieg deniyorum bu ara. vur kaç oluyor galiba türkçesi :D

0|0
    1|0
  • çevremden yakışıklısın diye övgüler alıyorum ama iş icraata gelince bana da pas veren yok çok denedim istediğim kızları elde edemedim istediklerimi de çok güzel olarak görmeyin normal güzellikte kızlar gerçi çirkinide beğenmedi ama olsun alıştım artık uğraşmıyorum saldım kendimi 20 kilo aldım sende yap bunu rahatlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...