Hayvan hakları derneklerine üye olanlar böcekleri öldürmüyorlar mı?

Aramızda bu Hayvan Haklarını Koruma Derneklerine üye olanlar varsa ve cevaplarlarsa sevinirim.Şİmdi bu derneklere üye olanlar hayvanların yaşam haklarını falan koruduklarını söylüyorlar.Bende ne zamandır merak ediyorum.Sivrisinekler ve diğer böceklerde hayvanlar kategorisindedir.Şİmdi diyelim ki bu derneklere üye olan birisini bir böcek sokmak için geldi.Onu öldürmüyorlar mı?Bir anne şefkatiyle o böceğe kendilerini sokturuyorlar mı acaba?Hani şu Tarihin Arka Odası adlı programda süt gibi beyaz sadece hayvan hakları konusunda bilgili bir hatun var ya ona sormak isterdim:"Diyelim ki ormandasın.Her tarafında seivriler uçuşuyor.Ya da evde dadandılar bir anne şefkatiyle kendini onlara emzi,rtir misin?Yoksa elinden geldiğince öldürür müsün?" Şİmdi böyle bir olay objektiflere takılsa ne büyük skandal olur."Şok Şok Şok HAyvan Hakları Derneğine Üye Olan Birisi Sivrileri Katletti.".Sorum tüm Hayvan Haklrını Koruma Derneklerine üye olan kişiler için geçerlidir.Cevaplarını bekliyorum.

Güncellemeler:
Sivrilerde birer canlı.İçimizde Hayvan Haklarını savunan duyarlı vatandaşlarımızın.Bu konuda da duyarlılık göstermelerini reca ediyoruz.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Onlar anca kedi,köpek korur.

0|0
    0|0
    • Yani şimdi sivrilerin günahı boyunlarına tasma takılamaması mıdır?Yazık günah değil mi bu sivrilere?Onların bir anne şefkatiyle onları emzirmesi gerekmez mi?

• Hayvan sevmem ne kuşu severim ne böceği. Benden uzak dursunlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• valla evde yürüyen örümcekler var takılıyorlar öyle öldüremiyoruz. eve giren karıncaları alıp bahceye atmak istiyorum sonra diyorum ki o yolunu bulur. sivri sinek girmio allahtan. ben hicbirine kıyamıyorum :(

0|1
    0|0
    • Aaa olur mu?Sivrisiz olur mu?Bu nasıl hayvanları sevmektir böyle?Senin onları bir anne şefkatiyle kanınla emzirmen lazım.Birde siviriler yok diyorsun Allah'tan.Senin sivrileri bir şekilde evine çağırman ve onları bir anne şefkatiyle kanınla emzirmen lazım.

• Nasıl oluyor bu iş?Nerde bu devlet nerde bu millet?

Erkekler Ne Diyor 1

• bence boş bir yaklaşım seninki. gerçekten merak ettiğin için soruyorsan mümkün olduğunca böcekleri öldürmem, kaba vs. alır dışarı atarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...