Ölecek miyim? Çok saçma ama...

şimdi 1 hafta önce küçük bir kaza geçirdik arabayla ama öyle büyük birşey deyil yani birşey olmadı, ama o günden beri basım arımaya başladı, ve hastaneye gitmedim istemedim, ama baş arılarım çoğaldı, ve su an migdemde bulanio basım dönüyor arıyor, ama normaldede bana olan birsye bu panik attak geçiriyorum , yinede korkuyorum , ne olabilir sizce ? acaba beyin kanaması mı geçiyorum, birisi beynim zarar gördüyse 2 hafta içinde beli olur demisdi bilmiyorum ufff

1|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Basini bi yere capmissan ödemden olur bunlar ben de arabayla bilmem kac takla attik da ayni belirtileri yasamistim ölmedik sükür:-)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vücüduna darbe aldın mıki kazada?

0|0
    0|0
  • Beyin kanamasi oldugunu anlamak için asagidaki dört adimi uygulamak gerekir:

Beyin kanamasi semptonlarini anlamak çok zor olabilir. Fakat bu

konudabilgisiz olup beyin kanamasi geçiren kisiye müdahale edilmezse,beyini

çok ciddi zararlar görebilir.Doktorlar, artik herkesin asagidaki 4 adimi

uygulamakla, bunu kolayca anlayabilecegini söylemektedir.Kisinin

gülümsemesini istemek (eger yapamazsa = Felç demektir)Kisinin çok basit bir

cümle söylemesini istemek ('Bugün çok güzel bir gün') gibi.Kisiden her iki

kolunu birden kaldirmasini istemek. Kisiden dilini disari çikartmasini

istemek. Eger yamulmussa bu da felç geçirdigine isarettir. Eger kisi bu

dört adimdan birini yerine getiremiyorsa - 'lütfen'derhal acil Servise

haber veriniz ve Doktora telefonda durumu izahediniz.

(alıntı)

0|0
    0|0
  • biz ne bilelim uzman doktorlar bilir. beyninde ödem oluşabilir. ezilmeler meydana gelmiş olabilir. beyin kanamsı olsa 24 bilemedin 48 saat içinde götürür zaten tahtalı köye. röntgen çektir sonuca göre ilaç tedaisi alakasız olur sanırım büyük ihtimale ameliyat diyecektir doktor eğer ameliyatlık bir durum varsa tabi. vakit kaybetmeden uzman hekime görün 1 hafta geçmiş geç bile kalmışsın aslında...

0|0
    0|0
  • Beyin kanaması filan değil...Beyin kanaması en geç 24 Saate kendini belli eder.. Seninkisi kazadan sonra hastaneye girmediğinden dolayı bilinçaltından gelen bir güdüleme neticesinde oluyor...Psikolojik yanii...

0|0
    0|0
  • Doktora git bir MR çektir. Bilim varken filme ve fanteziye ne gerek ?

0|0
    0|0
  • Tamamen psikolojik , öleceksin...ama şimdi değil:)

0|0
    0|0
  • insanlar dogar buyur ve olur her canlı olumu tadacaktır ne yazıkki :)

0|0
    0|0
    • :) soyledin icin cok sagol orenmis oldum

• :D ya sokda deyilim, sadece sagliga onem veriyorum hastaneye gitmesem bile :D ve acaba o yuzden mi diye dusnuyorum,

• yok ya darbe filan almıssındır bunlar ufak sıyrıklar saglık acısından pek de onemi yok :D

• doktora git acilen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anevrizma diye bi hastalık var beyındekı kılcal damarların patlaması sonucu başın agrımasına neden oluyormus. bı doktora görun. daha onemlı bı damarın patlarsa beyın kanaması gecırırsın. ıyıce panık olucaksın şu an kusura bakma :)) ama bence gıt ya saglık ıhmale gelmez sınıroluyorum doktora gıtmeyenlereee

0|0
    0|0
  • doktora gitmende fayda var:) geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin. Korkulcak bişey yok. olsaydı kaza anında olurdu. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Ölmeyeceksin. Ama hastaneye gitmen lazım yoksa panik ataktan ölebilirsin

0|0
    0|0
    • biri ölüm mü dedi kimi kestin ya bensiz dulce :))

• sevdim bunu ;)

• Evet @soran. O psikolojik bişey.Travma işte. Sürekli bişeyi düşünürsen olur. Beynin oyun oynuyor sana,izin verme

• canım panik atak da ölecek gibi oluyor insan ölecegini düşünüyor bende de var gayet normal sıkma canını panık atak bu geöecek de ve başka şeyler düşünmeye çalış...

0|0
    0|0
Yükleniyor...