O kız hakkında ne düşünürdünüz?

şimdi siz küçük bir sehirde yaşyo farzedin erkekler ve bi kız var sizde onunla aynı apartmanda oturıyorsunz lisedeken aynı sınıftadydnz vs. bugun işte siz apartmanın önünde otururken o kızı gece 12 de biryerdem geldigini gördünüz ne düşünrdünüz ?içim hiç rahat degilde sinemya gitmiştk o yüzden geç kaldık ben laf edecekler diye korkuyorum

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Laf edecekler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• zaten o saatte muhtemelen konuşulcak bişey kalmamıştır. salak salak alacakaranlığa bakıyorlardır... tam o sırada sen geldiğin için onların muhabbetine malzeme oldun.. muhabbeti az çok tahmin edebiliorum "Nereden geldi acaba, kiminleydi, etraf sapık kaynıyor ve bu kız neden boyle giyiniyor, bu kız hiç yapmazdı boyle ws. ws."

0|0
    0|0
  • Beni ne ilgilendirir elin nasıl yaşadığı.Ben kendi,bacıma,karıma,çocuğuma bakarım.Başkasının gıybetini neden yapayım?Eğer düşündüklerim onda yoksa iffetli bir kadına iftira atmış olurum.Ondan ailesi sorumludur beni alakadar etmez.

0|0
    0|0
  • Giyiniş tarzına bağlı diye bilirim yani ;

etek ve omuzları açık bir t shirt ile kot pantolon t shirt arasında farklar var :D

0|1
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Myle bir giriş yapmışın ki yazıya :D neyse . Eğer çok fazla tekrarlanan bir olay değilse ve apartmandakilerin alayı art niyetlerini batıracak yer aramıyorlarsa bir şey olmaz. Bu arada hangi filme gittiniz ? :D

0|0
    0|0
  • Küçük şehirlerde kesinlikle dikkat etmelisin .!

İnsanlar sinamadan geldiğini bilemez .Yargı olarak suna bak eve saat kaçta geliyo diyebilirler. Buda senin için iyi bişey değil. Ve bir kız cocuğu erken saatte evinde olmalı bence .

0|0
    0|0
  • rahat ol. en geç 12dir eve girme saati 1 olsaydı şüphelenirdim

0|0
    0|0
  • 12 geç bi saat değil ki ramazan zaten millet dışarı akıo habire yazın ewde kimse kalmaz o yüsden pek takılacak bi durum değil

0|0
    0|0
  • Benim komsu kızım var eve erkek atıyor be giren cıkan belli degil apartmana sen o kadarına uzuluyorsun cıkmaz laf filan kafanı yorma kimse ufak tefek seylere takılmaz kördür o ;)

0|0
    0|0
  • sallamazdım.

0|0
    0|0
  • küçük şehirde isen erkekler farklı gozle bakmıştır bu gerçek

0|0
    0|0
  • birlikte barlarda diskolarda eğlenmişler gelmişler derim normal yani

0|0
    0|0
  • o kız hakkında sen nie endişe edionki bacın değil arkin o kız işten geliodurrr :D :D

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • köyde mi oturuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Gece 12de gördüğüm kızların ayrı bir önemi var :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dilin kemiği yok derler..çevre ile alakalı .. ailen ile yaşıyor isen kime ne..

0|0
    0|0
  • senin ailen sen kendini bildikten sonra millete ne? boşveer sen hayatına bak o ne dedi bu ne dedi diye korkarsan nasıl geçer bu hayat

0|0
    0|0
  • Olabilir yani anormal bi durum yok

0|0
    0|0
  • biryerden geliyor.

0|0
    0|0
  • Normal.. olabilir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...