Hangi kas gurubu size çekici geliyor?

Evet sorum açık 2 senedir body yapıyorum size en çekici gelen yer hangi kas grubu kol-göğüs-karın vs.

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• göğüs ve kol

0|0
    0|0
  • hepsi ama en çok sevdiğim kol snrada ğöğüs vede karın.. ama bi kadın bi erkkle dışarı çktığı zmn bi tek erkeğin kolları dışarda oldğu içn kol daha çekici glr bnce çoğnlkla.. özellkle basketbolculrn kol kaslarına bitiyorum...

0|0
    0|0
  • göğüs ve kol. en çok göğüs ama :)

0|0
    0|0
  • Göğüs

0|0
    0|0
  • herşeyin normali makuldür

0|0
    0|0
  • Kol bence

0|0
    0|0
  • karın

0|0
    0|0
  • hicbiri

0|0
    0|0
  • kesinlikle kol

0|0
    0|0
  • fazla kaslı erkekler pek çekici değill herşeyin normali iyidir:) çok hafif olmalı bencee kas.

0|0
    0|0
    • senin dediğin kas body bulding sınıfı iğrenç ötesi ama fitnes model olarak sergi constante yaz o tarz adamlar baya sağlamdır :)

• pazı kasları ...

0|0
    0|0
  • kol kasları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Walla hocam yillarca spor yaptim. oyleki bady sinden kick boks ‘ boks hepsi var.

Ne gucli vir yapim bar nadir insanlar bilir;) ama hic bir kadinda gelip

wuuu yahu ne muthis kasli hayvan gibbi afamsin.kollara bak kollara filan diye iltifatta bulunmadi

bende tum sporlari boraktim.jimlastik yapiyorum simdi...beyin jimlastigi

0|0
    0|0
  • Bence sag kolunun dirseginin ordaki kas senin icin cekicidir :D ACME pompaları cı-: cı-: cı-:

0|0
    0|1
  • bende uzun zamandr spor yapıyorum.bıtek omuzlarım hakkında guzel sozler duydum.dıger bolumler elbıse altında oldugundan pek dıkkat cekmıyor

0|0
    0|0
  • kadınlar kaslı erkeklerden değil de atletik yapılı erkeklerden hoşlanıyormuşlar

1|0
    0|0
  • body nin sözlük anlamına "sporda kızları etkileme dalı" yazılmalı :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...