İnsanlar birbirini ezmekten, ezerek kendisini yükseltmeye çalışmaktan ne anlıyor?

Kendinizi ananızın en akıllı çocuğumu sanıyorsunuz? Birileriyle konusmak için başka birilerinin hakkında dedikodu bile yapıyorsunuz . Yada göğsünüzü kabarttığınızı zannedip ben yaşadım biliyorum edıyorum demekten başka ne bilirsinizz?

Needen sürükli birilerinin üstünden çevre,iş,kariyer v.s yapmanın peşindesiniz?

Daha doğrusu siz insan mısınız?

Bu sorularım böyle olan kişiliksiz ınsanlaradır acaba neden böyle yaparlar?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Cogu Arkadaslarin Düsünmeden Yazmis olduklari Cevaplari Onaylamiyorum.

Neden ve nicin Böyle bir Soru Yöneltin bilmiyorum ama genel anlamda olaya yaklasirsak kesin

bir Cözüm buluruz.

Insanlarn böye hayatda tavir almalarinin sebebleri Farkli neden Farkli ?

Bir bahsedigin Insanin kendi kisiligi ve karakteri göz önüne alinir ve bu kisiyi bi Tartarsin hayat

tecrübesi nedir hangi Okuldan Mezun kendini yetisdirebilmismi.

Hayatda Cogu Insan kendisin tanimadigi icin bazen böyle gereksiz tutumlar icersine giriyor.

Aslindadedigin gibi hayat maddiyatdan cikarlardan öte degil hayat paylasimdir Insanlarin

korkusuzca dürüst olmasidir.

Buda Cogu Insanda olmadigi icinde böyle Sorunlarla karsilasiyorsun ve karsilasmaya devam

edeceksin.

Senin böyle durumlarda yapacagin su olmali . Arkadas cevreni ona göre pirinc tasi gibi

ayiklaman gerek ve Seni hep dibe cekenleri degilde Seni yukariya ceken Insanlara Hayatinda

yer vermen daga dogru olur böylelikle Hayata ve Insanlara Bakisin degisr.

Umarim anlata bildim yabnci Ülkede yasayan birisinin Türkcesi bukadar Sorry

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayat göründüğünden daha vahşi maalesef. öyle yapmayıp da çok kaybettiğim oldu, hala öyle.

0|0
    0|0
  • ben öyle birini tanıyorum ama nedne böyle yaptıgını bi türlü anlamıyorum insancıgın kaptalist düzen diyorum bunlara çünkü baskasını ezmeye kalkarak kendisini yükseltmeye çalışıyor bana dese valla yolunu açarım

0|0
    0|0
  • zor bir çocukluk geçirmiş okulda en arka sırada oturmuş her tenefüs birileri tarafından dayak yemiş kişilerin hayata tutunma çabaları :D

0|0
    0|0
  • owww bu kızı fena kızdırmışlar :)

0|0
    0|0
  • bura da dedikodu havasına bürünür şimdi kimse çıkıp ta ben insan değilim yakın beni demez yani ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Malesef öyle bazıları

0|0
    0|0
  • Bunu yapan insan ezik olan insandır ondan dolayı bunu huy edinen insanlardan uzak dur. Ezıklığın komlekslı olmanın dışa vurmu ile kendilerini öyle gösterirler. kaç onlardan.

0|0
    0|0
  • bunlar analarının dogurup dogurup kedi yavrusu gibi sokaga saldığı egitimsiz insanlar keske babalarıdısarı boşalsaymış..

0|0
    0|0
  • Ailelerinden aldiklari terbiye bu canım, sen ne bekliyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...