Evlenmeyi düşündüğüm insanının MSN'sinde değişik nicklerdeki kadınlar. Böyle bir insanla hayatımı birleştirmem doğru mu?

evlenmeyi düşündüğüm insanın daha evvel bayanlarla kameralı sohbetler yaptığını öğrendim.msn sinin şifresini tesadüfen buldum.ve girdiğimde sürüsüyle değişik nicklerde abuk subuk resimleri olan kadınlar vardı.bunları gördüğümde çok üzüldüm.ve bir şekilde ona neden yaptığını sorduğumda,eskiden di onlar cevabını aldım.bu olay ona karşı güvenimi sarstı.yanımda olmadığı zamanlar yapmadığı ne malum.net üzerinden bile yapmış olması aldatılıyormuş hissini veriyor.böyle bir insanla hayatımı birleştirmem doğru mudur?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sana cevap vermem icin Lütfen bir Kac Sorumu Cevapla ! ! !

Erkek Arkadasin kac yasinda ?

Nezamandan beri tanisiyorsunuz ?

Nezamandan beri Birlikdesiniz ?

Bulusdugunuzda neler yapiyorsunuz nerde bulusuyorsunuz ?

Sana karsin Arkadas cevresinde ve Toplumda nasil davraniyor ?

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım 28 yaşında,tanışalı 1 yıl oldu.genelde evde buluşuyoruz.arada dışarda yemek yiyoruz.arkadaşlarıyla birlikte olduğumuz zaman dibimde oturur ve hiç elimi bırakmaz.

• evlilik için en önemli şey güven.ve bol bol huzur...

• 28 Yasinda olan birisi icin tabiki Yasananlar Güzel ama surda konuya söyle yaklasalim derim.

Simdi Siz Ürkmüsünüz dogrudur Türkiye genelinde Aile baskisi vede Evlenip ayrilmis insanlarin

korkulari oluyor Sizinde böyle korkularinizin olmasi dogal.

Bundan sonra yapmaniz gereken onun Ailesinin icine girip ordaki Insanlarin Sizinle nasil

iletisim kurdugu ve Size nasil yaklasdiklari bunu nasil yaparsiniz ?

Yüzlerine bakrak ve Size cevap verirkn Saniyelre dikkat edersiniiz ve Gözlerine

Erkekler Ne Diyor 9

• Geçmişimdeki hatalardan dolayı insanları değerlendirmek çok yanlış. Ben olsam benim de güvenim sarsılırdı ancak şöyle bir söz alabilirsin. Bir daha facebook, msn,twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine girmeme konusunda söz al ve bunun için evliliğinden vazgeçme derim.

0|0
    0|0
    • face hesabını dondurdu ve benimde dondurmamı istedi yaptım.böyle şeyler ilişkiyi bitirir dedi ama kendi yaptıkları hiç hoş değil.bir daha yapmayacağını nerden bilebilirim?

• Esas bir adam sürekli internet kurdu şeklinde geziyorsa ilişki biter. Peki bir samimi değil gibi geldi ancak buradan da yorumumuz çok sağlıklı olmaz. Sen tamamen bu tarz paylaşım sitelerinden uzak durması konusunda söz al.

• bana faceden ulasabilrsiniz arzu ederseniz .

Facede : Süper Kaya

0|0
    0|0
    • zaman ayırdığın için teşekkür ederim.

• Önemli degil bende Sizlerin vesilesiyle Ask acimi unutuyorum burayi Tesadüfen buldum ve

Sorumu Yöneltim böylelikle benimde burda yazmam nasip oldu.

Sevgilim benden ayrildida.

Neyse eger bir nevi sizi rahatlata bildiysem ne mutlu bana.

Eger Paylasmak isdeidginiiz bisey olursa yazin cekinmeyin.

Saglicakla Mutlu huzurlu Kalin .

• biz buna Donu giyip poposuna değdirmeyen deriz canım boşver aldırma böyle şeylere.

hep yapacak diye bir sonuç cıkartılamaz eskiyse eski.

0|0
    0|0
  • kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz kızım ya elbette msn sinde böyle seyler olması doğru delikanlı adam sonucta bırakın artik bu kadar tutuculuğu rahat birakin erkekleri

0|0
    0|0
    • rahat bırakırsak evde kalırlar...:)

• isterler ya neden istemesinlerki

onemli olan birbirlerini sevmeleri

• iyi o zaman önemli olan birbirlerini sevmeleriyse.kadında kafasına göre takılsın.miğdesi alır mı acaba?mutlu mesut geçirnir gider herkes ne olcak ki?

• TEYZECİM amcalar meraklıdır oyle seylere rahat ol 7 sinde neyse 70sinde de odur internet kafe koselerinde yakalarsın onu takip et cok insan var oyle :D

0|0
    0|0
    • evlenmemeliyim yani öyle mi?

• hayırsızsa olmasın diye dua ediyorum.çünkü bunları bile bile evlenirsem ilerde başıma daha büyük belalar açacak.biraz daha uzaktan takip edeyim..baktım devam ediyor.hadi sana byyy deyip yoluma devam ederim.

• Bence de cok mantıklı birsey yapmıs olursun sucustu yakalayamazsan ve oyle evlenirsen icin icini yer durmadan dusunursun :) amacım dalga gecmek degil cidden yanlıs anlamayın ama bu boyle onları gordukce dalga geciyorduk bir gun birinle sıkı fıkı olurlar sanaldan gercege gecerler her yanını degerlendirmelisin bence evlilikte internet tuzaktır ;)

• sen olmadığın zaman yapıyorsa ve uzun süreli bi beraberliğiniz varsa, sen olmadıkça o yine yapacaktır, o msnyi bida kullanmaz zaten.

0|0
    0|0
  • eskiden di çook eskidendi şarkısı geldi aklıma inanma vur boynunu gitsin

1|0
    0|0
  • burası türkiye camiden çıkanların zina yaptığı bi ülke ,

0|0
    0|0
  • bizim oralarda bi laf vardir "kopek bok yemekden vaz gecmez"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bekar adam sonuçta..normal bunlar..evleneceğin erkek hakkında özel bir tio almışsın bence..üzülmeye ve güveninin sarsılmasına değmez..babam 65 yaşında badoyu merak etmiş annem netsin ya:D

1|0
    0|0
  • aşk.. geçmişi gömmektir

0|0
    0|0
  • neden msn e takılıyorsun normalde kızlarla hiç beraber olmadı mı sanıyorsun geçmiş geçmişte kalır bunun güveni sarsması bana çok mantıklı gelmedi

0|0
    0|0
  • bunu msn ile sinirlaman da yapici bi tutum aslinda.

1|0
    0|0
  • Msndekilere tabiki aşık falan değildir büyük ihtimal tatmin etmiştir kendini

0|0
    0|0
    • başkalarıyla tatmin olması miğdemi bulandırıyor.

• kesinlikle mide bulandırıcı zaten. insan şimdi hep şüphelenir yani "her ayrı kaldığmızda msne koşar mı acaba" diye.

• doyumsuz erkekler ne olcak...

• Bence evlen, senin güvencini sarsmamiski o. sadece eskiden yaptigi seylermis. Hem bazi erkekler kendiliginden söyler böyle seyleri kiz arkadasina bazilarini yakamalisin, ama cogu böyle, hani sonucta bir erkek, bir iliskide olmadigi zaman böyle olmasi normal. Seninle cikarken bunlari yapiyorsa bambaska bir kategori. Bence iyice bir arastir ondan habersiz ama düsünüyorumki bu eskiden yaptigi birseymis. Burcunuz ne sizin ?

0|0
    0|0
    • araştırmalarım devam ediyor ama kafayı yemek üzereyim.paronayak oldum iyice.rahat duramıyorum.illa bişeyini yakalıcam diye hergün araştırıyorum.bu arada tanışma yıldönümümüzde bana tek taş yüzük aldı.seneye kısmetse evlenmeyi düşünüyoruz.ama ben böyle şeylerle karşılaşınca soğuyorum.benim ikizler.onun ki yengeç

• Sen cok sadik birisi olabiliyorsun bir beraberlikde, temiz kalpli ve herzaman cok güveniyorsun insanlara. Onun burcu biraz tehlikeli canım. istersen biraz arastir bunu, inanirim bende olsam paranoyak olurum inan, bu konuda ayni senin gibiyim, ve arastir bul ama bunlari hemen söyleme ona birsey bulursan cünki ona hemen dersen onu degistirme sansi veriyorsun, oda yapiyorsa baska türlü yapmam gerek der.. bence arastir ama cok baski yapma stress yapma kendine sakin ol :(

• hemen ayrıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...