Sana değer verip el üstünde tutan mı yoksa çok sevdiğin ama sensizliği kabullenen mi?

Bugün bizim 3.yılımız olucaktı bitmeseydi eğer ben bitirdim bu ilişkiyi aslında çabalarımın sonuçsuz olduğunu gördüğüm için yaptım bunu itiraz bile etmedi ayrılıktan 15 gün sonra bi süre aramak dışında.. Onu unuttuğumu sandım başka biriyle başladım ilgi duyduğum biri bana çok değer veren biri .. Diğer tarafta beni çok üzen sürekli dengesizlik içinde olan biri .Evlenmeyi düşünüyoruz hayatımdaki kişiyle gerçekten mutlu olucam biliyorum sizce bu kadar üzüldükten sonra diğerinin izleri geçer mi ? Mutluluk o acıyı yok eder mi ? Hafifletirmi? Akıl verin lütfen ? Günlerdir aklıma düşmüyodu bugün çok değişik bişey oldu işte kötü oldum biliyorum mutsuz edicek beni şu an onunla olsaydım ben ona çok emek verdim o pek umursamadı bu emekleri seviyodu beni adım gibi eminim ama sadece seviyodu...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• ne yap biliyo musun eskisinden de yenisinden de uzak dur, 1 kere sevi seven kişi mutsuz etmiş seni çok ağlatmış ondan sana hayır yok, bırak onun acısını yaşa önce 15 gün 20 gün yetmez yeni bi ilişkiye başlaman için çok erken önce ağla zırla onsuz kal bi süre ardından hoşlanabileceğin biri ile zaten tanışacaksın bunu sen de çok iyi biliyosun, diğer adamdan ise direkt uzak dur yazık günah lan ona hep çabalayacak seni mutlu etmek için ama boşuna uğraşıcak sen hep diğer elemanı düşünüceksin zamanla mutlu olabilirim sevebilirim ninnilerin seni mutsuz edicek, senden ona hayır gelmez.. git çay koy çay iç 2 demlik iyi gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 6

• 3.kişiye üzüldüm başka birşeye değil..duygularından emin olmadan etten tırnaktan,başka insanları üzmeyin..

0|0
    0|0
  • seviyrdu diyorsun seven erkek ağlatmaz emin ol uzuyormus seni sen zaten onunla olsan bı yere kadar dayanırdın emn ol aynı oldu sürüce o ilişki bterdı canım sunu untma seven adam kırmaktan korkar üzmez ve sen şu an mutlu isen bsver gecmişi önüne bakmayı dene insan hıc arkasına bakarak yuruyebilr mi onu düsün sen şu an o cocukla sen sevenle mutlu isen ve ondan emnsen gecmişi unut ama yınede karar senn ben nerde mutlu isem onu secerdim :)

0|0
    0|0
  • Mutluluk acıyı yok eder sana deger verenle devam et..

0|0
    0|0
  • Diğerine alıştığın,çok zaman harcadığın için şuan aklına gelip duruyor. Onun için yaptıklarını düşündüğünden sana acı veriyor. Ama baksana sürekli senin bi şey yapmanı izleyen biriyle ne kadar mutlu olabilirsin ki? Şimdiki sana değer veriyormuş ne kadar güzel bi şey.

0|0
    0|0
  • sana değer verenle bu yola devam et.

0|0
    0|0
  • ikisi de benim bebeklerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...