Milli takım aday kadrosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hakan ve Ömer kadroda yok. Milli takım aday kadrosu hakkında düşünceleriniz neler?

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takima gelmek isteyen ruh olmayinca zorla getiremezsiniz
    formayi hak eden almali.
    ancak anadolu takimlari görmezden geliniyor

0|0
    0|0
    • Evet oda doğru gelen zaten oynamıyo. Kesinlikle anadolu takımlarında gayet güzel topçular var

Erkekler Ne Diyor 26

• ya türk takımında kimin oynayacağı sorun değil... türk futbolunun bir ekolü sistemi olmaması sorun bence... ispanya futbolu diyince pas futbolu geliyor aklına... İtalyan diyince sert savunma... işte İngiltere diyince uzun top.. bla bla bla.. türkiyenin bir sistemi yok bir sistemimiz olsa ona göre futbolcu yetiştiririz ve kimin oynayacağı ya da oynamayacağı gerçekten büyük bir sorun olmaz diye düşünüyorum..

0|0
    1|0
  • Arkadaş ; Milli başarı var oğlum!
    Ben ; Hayırdır l*n San Marino'yu mu yendik?

Durumun özeti, temsilidir. Bu diyalogla yorum yapmama lüzüm yok herhalde.

Hıyarın da yoğurdun da, iyisi var ama bir türlü yıllardır cacık yapamıyoruz ve yapamayacağız bu kafayla!

1|0
    0|0
    • Ben inanıyorum bir gün olacak ama biz görür müyüz o günleri onu bilmiyorum

• Haklısın da işte...

• Tribünlerimiz maç izlemeyi bilmez! Galatasaray'lıyım ama benim taraftarım bile maç izleme kültüründen bihaber! Beşiktaş'lısı da Fener'lisi de, maç izleme abadımız yok. Küfürler havada. Oynanan futbol ve kalite rezilliği ortada... Ş. Ligi ve UEFA'da giden takım yerine rakibi destekleiyp baltalar dururuz biz birbirimizi anca.

• Yine hüsran

0|0
    0|0
  • bir adam için iki adamı soğutuyoruz
    hakanı almanya ya kaptıracaz yazık olacak

1|0
    0|0
  • Herkes şunu iyi bilmeli.. Hakan Çalhanoğlu, Ömer Toprak ve Gökhan Töre.. Aralarındaki en iyi topçu Gökhan Töre'dir şüphesiz.. Bunu herkes 1-2 sene içinde görecek.. Ayrıca mili takım aday kadrosuna kendi istekleri ile alınmadı bu futbolcular.. Bunu herkes bilsin.. Aflarını istediler.. Fatih Terim'in bir kabahati yok bu konuda..

0|1
    0|0
    • Ben Fatih Terim almadı demedim zaten

• Yok birden üstüme alındım noluyoruz dedim sadece :)

• Anladım :) Neyse, problem yok :)

• Zaten bir halt olacağı yok.
    Hakan bence şu an Türkiye Milli Takımının en iyi oyuncusu olabilirdi yazık ettiler çocuğa.
    Gereksiz bir oyuncu için.

0|0
    0|0
  • Aday Kadroya Herşey aynı degişen Hiç bişe yok ruhsuz adamlar tekrar takımdaaa Bu takımın baştan aşagıya degişmesi Lazım anadolu takımlarından aday kadro çıkarsalar top oynamayı bilmeseler bile adamlar ellerinden gelenin en iysini yapar formanın hakkını verirler.

0|0
    0|0
  • anadoludan futbolcu nedir ya adamlar hayatında uluslararası bir futbol görmemişler tarlada oynarken kaliteli zeminde nasıl oynayacaklar

0|2
    0|0
    • Saçmaladın şu anda.

• Haklısın kardeşim tamam.

• anadolu dan bir futbolcu söylesene bana şöyle avrupaya transfer olabilecek gibi en kötü bir kalbur üstü takımlarda oynayacak gibi

• 2 maç arka arkaya iyi oynayanı hemen takıma alıyor. bence milli takımın adını ucuza satıyorlar. bu kadar kolay ulaşılır olmamalı o formaya

0|0
    0|0
  • Umarım emrecik de yoktur

0|1
    0|0
  • sen hala kadroda mısın istiyorlarsa messiyi vatandaşlığa geçirip oynatsınlar bu kafayla bir sik olmaz bizden

0|0
    0|0
  • Türk milli takımından bir cacık olmaz. Yenildiğimiz kişiler mahalle takımları kadar tanınmıyor. Komik.

0|0
    0|0
  • hoca piçin önde gideni zaten galatasarayı ortada bırakıp gitti şimdide hakan çalhanoğlunun kariyerini bitirdi

0|0
    0|0
  • Kimler var saysana

0|0
    0|0
    • Volkan D. Volkan Babacan Hasan Tekin, Tarık Çamdal, Gökhan Gönül, Kaan Ayhan, Serdar Aziz, Bekir İrtegün, Semih Kaya, Caner Erken, İsmail Köybaşı, Hamit Altıntop, Mehmet Ekici, Selçuk İnan, Bilal Kısa, Oguzhan Özyakup, Alper Potuk, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Adem Büyük, Volkan Şen, Gökhan Töre, Olcay Şahan, Arda Turan, Umut Bulut, Mevlüt Erdinç, Mustafa Pektemek, Burak Yılmaz

• Harun tekin, caner erkin

• @_nemesis_ yazım hatalarını gönderdikten sonra farkettim.

• Bu kadroyla bu oyunla " önümüzdeki maçlara bakicaz artik " repligini çok duyariz gibime geliyo. tabi yinede allah milli takimimiza zeval vermesin tabi. dualarimiz herzamn onlarla...

0|0
    0|0
  • Brezilya 3 Kazakistan 2 atar nerde o 2008 ruhu

0|0
    0|0
  • milli takım bitmiş. bir daha iflah olmaz bu eşşeklerden.

0|0
    0|0
    • Daha bitmedi ya benim umudum var

• Yabancı sınırlamasından ziyade. Teknik hocalar berbat. Elini kolunu sallayan herkese antrenörlük ve hakemlik verilmeye devam edilirse daha da kötü olcak zaten

• işten anlamayanlar torpil yoluyla bu görevlerin başında bulunuyorlar. güzel ülkemin çarpıklığı burada da kendini gösteriyor. evet haklısın bence de.

• Sen benden de fanatiksin yoksa yok #)

0|0
    0|0
    • Milli takımdan bahsediyoruz. Ben iyi olup takımda olmayanı sorgularım

• Hocanın kararına saygı duymak gerek sorumluluk onda olduğuna göre vardır bildiği şeyler...

0|0
    0|0
  • Karı düşkünü bir adam için iki yıldızı kaybediyoruz. Sonra da ülkede futbol niye bitiyor derler

0|0
    0|0
  • ben fatıh hocanoın gökhanı kadroya almasına bir anlam veremıyorum

0|0
    0|0
  • bir kac sene daha basari yok rahat olun

0|0
    0|0
  • Gol olur.

0|0
    0|0
  • Hücum hatt şöyle olmalı : Gökhan töre, Oğuzhan , Arda, Mustafa Pektemek.

0|0
    0|1
  • bir işe yaramaz o kadro

0|0
    0|0
  • Kötü gidemez zatennn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Brezilya Türkiye maçı için bilet alana Şükrü Saracoğlunu gezdiriyorlarmış ya bu onemli milli takım bir b*k yapamaz

1|0
    0|0
  • brezilyayla oynayacağımız aday kadromu <3 sabırsızlıkla bekliyorum o maçı

1|0
    0|0
  • G. Töre için Hakan ve Ömeri kadro dışı bırakmak = aptallık

1|0
    1|1
    • Arda Turan'dan sonra son dönemlerde yetiştirdiğimiz en iyi oyuncudur Gökhan Töre..1-2 seneye Avrupa'da adından söz ettirecek transfer yaparak.. Futboldan anlıyorsanız konuşun lütfen.. Ayrıca Fatih Terim'in bir suçu yok.. Adamların kendi gelmek istemedi, aflarını istediler milli takımdan..

• Gökhan Töre kötü demedim ki? Hakan ve Ömer Gökhan Töreden iyi dedim Hakan'ı görüyoruz Leverkusende mt aday kadrosu oyuncularının hepsinden 3 gömlek üstün kabul edelim

• Tore varken zaten gelmezlerdi

1|1
    0|0
  • hiç anlamam böyle şeylerden :D:DDD:d

0|0
    0|0
  • Almanya'nın teknik direktörü jogi löw hakanı milli takıma alabilmek için ne kadar uğraştı. Gökhan töre için iki iyi futbolcudan vazgeciyoruz :(

0|0
    1|0
    • Ömer iyi oyuncu mu? İyi oyuncu olsaydı Alman milli takımında oynatırlardı. Kaçırmazlardı.. Hakan Çalhanoğlu ise normal bir topçu.. Üst düzey değil.. Gökhan Töre için ise şunları söyleyebilirim.. Şu an tartışmasız Arda Turan'dan sonra gelen son dönemlerin en yetenekli futbolcusu.. Futbolu takip eden taraflı tarafsız herkes bilir bunu.. Avrupa'ya iyi paralarla transfer olur 1-2 seneye.. Daha yaşı 22..

• Gökhan töre Hamburg SV da oynadı ordada disiplinli olmadığı için biliniyordu ayrıca almanyada hakanı çok begeniyorlar

Yükleniyor...