Erkekler bakımlı kızlardan mı hoşlanır?

Evde filan görseniz paspal gibi geziyorum.Millete bakıyorumda evde bile güzel giyiniyor.Hadi evi geçtim.Millet dışarı çıkınca rimel filan sürüyor güzel güzel giyiniyor ben ise şort üstüne bi tişört bi-iki kolye bir de. makyaj yapınca kendimi o* gibi hissediyorum.belki beceremediğimdendir.Ya çok paspal değilim ama bakımlıda değilim.Peki erkekler bakımlı kızlardan mı hoşlanır ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen 1 numarasın juje

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet, bakım önemlidir... ama evde paspal olmaya devam kimse görmedikten sonra sorun yok :))) ama ben özellikle bi kızda diş ve tırnak temizliğine çok önem veririm...

0|0
    0|0
  • kesinlikle erkekler bakımlı cicili bicili bayanlardan hoşlanır.elbette sıradanda olunacak zamanlar vardır ama genede bakımlı olmakta fayda var..

0|0
    0|0
  • cool takılmak iyidir boşver , güzelsen güzelsindir gerisi teferruat . ama tabiki bakım önemli . fakat çirkin kıza bile makyaş yakıştığı için çirkinleri ayırt etmek için yapma derim

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter =) desek de biraz bakımlı olsun tabi

tırnaklar, dişler, bıyık ve sakal olmayan bir yüz(müh. fakültesinde okuyorum kusura bakma malesef var) yeteridir. iki üç te takı taksa yeter, güzel bir küpe ve taç gibi falan filan

0|0
    0|0
    • öyleyim zaten de :D ne biliyim yanımdaki arkadaşlarım fazla süslenince böyle saçma bi soru sordum

• boş ver, yaşlanınca ne olacak?

kararında kız iyidir, her zaman daha fazlası istemeye gerek yok

Kızlar Ne Diyor 5

• Haha çok güldüm süslenince kendini o* hisseden bi sensindir heralde.

0|0
    1|1
  • Erkeklerin nelerden hoslandıgından once senin neden hoslandıgım onemli, ben makyaj yapmadan, suslenip puslenmeden kendimi hasta gibi hissediyorum ve bu sekilde de yansıtıyorum herhalde ki, etrafmdakiler hastamısın diye soruyor.sen bu sekilde mutluysan sorun etme.

1|0
    0|0
  • canım benim ya:)) sen sen ol gerisini salla

0|0
    0|0
  • demeki sen zaten guzelsin bunuda ihtac bulmuyorsun ne guzel, bende makyaj yapmayi pek sevmem sevgilimde hitc sevmiyor yapinca kiziyor, niye acayip seyler suriyorsun yuzune, zaten guzelsin:D

0|0
    0|0
  • guzel hissediyorsun guzel. keske o kafayi her daim bulabilsem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...