Erkekler 'aşk acısını' içinde mi yaşıyor?

Alman dergisi ElitePartner'in yaptığı araştırmaya göre Erekler Bayanlara göre Aşk Acısını daha çok İçinde yaşadıklarını ve sorunları konuşmak istediklerini dile getirdi ...

Detaylı bilgi için : link

Peki Sizin Görüşünüz nedir ? Bayan gözü ve Erkek Gözü ile ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Nedense erkeklerin aşk acısını çektiklerini düşünmüyorum..Ağlayabildikleirne bile inanamıyorum..Düşün artık ne kadar soğumuşum ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben bi bayan olarak söylüyorum.. kadınlar çok duygusaldır genelde herşeyi dile getiriler ağlarlar,ne kadar çok sevdiklerini ne gibi fedakarlık gösterdiklerini sürekli dile getirirler ve erkeklerin uygusuz olduğunu söylerler.. erkekler ise daha ağır gözüküyormuş gibi davranırlar.. umursamaz davranışlar.. bazen kırıcı olabilirler.. sevmiyormuş gibi davranırlar.. acısını içinde yaşarlar..ama bence en iyi örnek dünyanın en iyi şairlerinin erkek olmasıdır...

0|0
    0|0
  • içinde veya dışında ne fark eder..AŞK acısından kaçış yok...tabi aşık olanlar için..

0|0
    0|0
  • Genel olarak haklılar içinde fırtınalar koparken erkeğin umursamaz davranabiliyorlar. Kuzenim 23 yaşında ilk defa bir kız için ağlamıştı benim yanımda birden gözyaşlarını tutamadı ama bunu dışarıya hiç yansıtmadı 2 dk sonra yüzü öyle gülüyordu ki ağladığını görmesem sahte olduğunu anlamazdım o gülüşlerin. Kıza karşıda umursamaz davranabiliyordu.. 2 gün sonra yeni kız bulabiliyordu ama her gece her dk onu düşünüyordu.. Erkekleri bu konuda takdir etmek isterim.

0|0
    0|0
  • Evet erkekler daha çok içinde yaşamayı tercih ediyor.Biz daha çok dışa vuruyoruz,konuşarak rahatlıyoruz ağlıyoruz falan.

0|0
    0|0
  • benim gözümde erkek sorundan kacar kadın kovalar kadın kacar erkek kovLAR erkek bıkar bu işte burda biter :))

0|0
    0|0
  • onların aşk acısı yaşadığını ya da kalpleri olduğunu düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • erkeklerin ask falan yasadiklarini dusunmuyorum ben hepsi azgin teke capkin hepsi birbirinden beter!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu alamancılar biliyor yahu..Cok dogru diyorlar..Sevgi içimizde misali :P

0|0
    0|0
  • kimisini içimde yaşadım...kimisini konuştum..ortada benim ki..ama haklı olabilir almanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...