Üniversite okuyor olmanın en güzel yanı nedir?

size sorum şu öğrencisiniz ve ortam olarak yaşadığınız anlar olarak en keyif aldığınız olay size hayatta ne kattı yani ders ve bölümünüzle alakalı bişi sormuyom hayat dersi olarak işte şu barda takıldık başımıza böyle böyle bişi geldi bu bana hayatım boyunca unutamıycam bi ders oldu falan :D

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadığım yerde kar savaşı yapılcaktı serserisi biraz fazlaymış biz de bütün apart savaşa gittik bütün serserilerin baskınına uğradık karların içine buz koyup atmışlardı göğsüme gelmişti allhından bulsunlar.Şerefsizler uyuyamamıştık o gece sınıf arkadaşlarımızı çağrğıp polisi aramıştık Yaklaış bir saat o serserilerden kaçtık nefes nefese kalmıştık sabaha kadar uyumadık ellrimz titiryordu yanımzda biber gazı dolaştırıyoruz artık.Sokağa çıkmaya korkuyoruz Piskolojimi bozdular

0|0
    0|0
    • vay be bunu hayatın boyunca unutmazsın artık kötü olmuş valla senin gibi bi kızın göğsüne atmalarında üzüldüm allah korumuş

• evet ya yeni nesil bizden pislik yetişiyo valla ben bile bi gün benden daha p.ç i çıkacak karşıma diye çekiniyom :D

• :)))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi misafirliğin sifonu çekene kadar olduğunu öğrendim gecenin bir yarısında. Tekele gönderdi kızlar. Hem de yalnız başıma gittim tekel aradım. O biraları taşıması da cabası. Bir daha öğrenci evinde sifon çekmem arkadaş.

0|0
    0|0
    • haha koptum ya eee öğrenci hayatı alkol hayatı gibi dersten çık tak 3 bira tekrar gir çık 2 bira bu işler böle malum öğrenci evi işte :d

• Benim risklerim farklı türlü. Sizinki biraz hızlı benimki ağırdan ağırdan :)

• senin ağırdan risklerinin hepsi bizdede var rahat ol günde 3 paket marlboro blue ıce içiyom her gün alkol alıyoz zaten arada çizgi de yaparsak değmesinler platonik aşık oldum iyice abarttım herşeyi öldürcem kendimi sonunda :D

• bütün kızlar bekaretini piç erkeklere verdi, deneyim kazandı...piç hem cinslerim yüzünden evlenilecek kız kalmadı...

0|0
    0|0
    • ahaa buda bi seçenek hayatımın dersini p.ç arkadaşlarım verdi diyon yani he kanki :D

• yaz tatilindeyiz kanki aşk acısı çekiyom alkole günde 3 paket marlboro blue ıce sa verdim kendimi lan mentolden ölecem :D kampüs bi açılsın verdin bana gazı he saol biraz dışarı çıkayım da arabayla dolaşıyım bari gerçi makas atcak trafik kalmıyınca işin zevki yok dur seni arkadaş lara ekliyem o kadar dertleştik mesaj falan atarız :D

• şeref duyarım ;)

Yükleniyor...