Hiç ciddi ilişkim olmadı, bu gidişle olmayacak sorun ne?

Arkadaşlar kesinlikle çirkin değilim ne zaman dışarı çıksam 2-3 ayı mutlaka laf atar geçen gün arkadaşın teki seninle ne zaman çıksam herkes bize bakıyor vs. dedi bakanlar, süzenler çok oluyor ama devamı gelmiyor öyle insanlarla gelmesin de zaten. Ben istiyorum ki bir insan hep benimle olsun hayatımı onu mutlu etmek için harcayayım mutlu olalım huzuru bulalım ama yok hiç bana denk gelmiyor. Ne yaptıysam olmadı hep ben platonik takılıyorum Pek dışarı çıkacak arkadaşımda yok zaten ayda yılda bir.. Bu gidişle evlenemem bile ben. Ne yapmam gerekiyor?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bende senin gibiyim karşımdakine kendimi adayayım onu mutlu etmek için çırpınayım istiyorum. ama ben uzun süreçli bir ilişki yaşadım senin aksine. çok yıpratıldım. sonunda ladatıldım ve ayrıldım kızdan. sen ne kadar iyi biri olursan ol ne kadar doğru insan olmaya çalışırsan çalış karşındaki insan adam olamamışsa boş yani. yaşadığım ilişkiden sonra şimdi herkese korkarak yaklaşıyorum. sanki herkes aynı şeyleri yaşatıp beni üzecekmiş gibime geliyor. boşver yalnızlık daha güzel. ben bunu anladım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• " Ben istiyorum ki bir insan hep benimle olsun hayatımı onu mutlu etmek için harcayayım mutlu olalım huzuru bulalım " Düşüncelerin çok masum ve güzel. Kişiliğinin güzel olduğunu düşünüyorum. Fiziksel olarak ta beğenildiğini kendin söylemişsin. Olmaması için hiç bir neden yok. Şu ana kadar olmaması da senin kişiliğine bağlı bence. Bunu da kendimden yola çıkarak söylüyorum çünkü benim de hiç bir sevgili deneyimim olmadı. :)

1|0
    0|0
    • Az çok aynı şeyleri düşünüyoruz. Karşı cinsim olarak sormak, öğrenmek istediğim bazı şeyler var. Konuşmak istersen arkadaş ekleyebilirsin.

• insanlara şans vermen gerekiyor kapalı kapılar ardında kendını ne kadar süre saklıyabilirsin ki ,sorunu bile gizli tutmuşsun bu kadar gizlilik yetmezmi?

0|0
    0|0
  • yaş kaç

0|0
    0|0
  • eğer güzel ve ciddi görünen bir bayansan erkekler cesaret edemezler

0|0
    0|0
  • takma kafana genciz daha..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayırlısı be gülüm kısmet işleri bunlar

1|0
    0|0
  • Akışına bırak daha gençsin önemli olan düzgün insanların karşına çıkması. Saçmasapan insanlarla harcayacağın zamana yazık

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapma, doğru zaman doğru insan, o seni bulacaktır emin ol!

0|0
    0|0
  • dılını duzeltırsen cok guzel uzun cıddı bır ılıskın olabılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...