Bir erkek bir kadının güzel olup olmadığına nasıl karar verir?

Merak..Merak..Merak...Bir erkek bir kadının güzel olup olmadığına karar verirken neye bakar tam olarak?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• nereye bakacaz kızım yüzüne bakacaz tabi ki :S kıçına bakıp aaa bu güzel kız değil mi diycektik :S ilahi sen yaa :D

0|0
    1|0
    • onu yapanı da duydum. kişiden kişiye cidden değişen bi durum. ;)

• peki aşık olman gerekmiyor mu gözlere kitlenince,onu nasıl anlarsın o kıza aşık olduğunu yani:)?

• aşk.. o kadar kolay değil. ilk başta sadece hoşlantı olur. bunu çoğu insan aşk olarak adlandırır ama o anki etkilenmedir. aşk değildir. aşk zamanla oluşur. o kişiyle vakit geçirdikçe oluşur.benim görüşüm tabi bu.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayatımda bir defa bir kıza aşık oldum, onu da yüzüne bir kere gözün takıldı, bir daha bakmak istedim, bir daha-bir daha derken, hayatımda ilk defa aşık olduğumu anladım.

0|0
    0|0
  • Yüzüne bakarım ve gerçekten sade bir güzellik ararım. Boya küpü olan ve küçük dağları kendi yaratmış gibi gezen kişilerden erkek de olsa her türlü hoşlanmıyorum. Hanım hanımcık, kibar biri olmalı.

1|0
    0|0
  • bu his içimden gelir..kadının özelliklerini ayrı ayrı incelemem.bütününe bakarım...ve sonra içimden gelen bir his gördüğüm kadının güzel olup olmadığını söyler bana..

1|0
    0|0
  • karşıdaki kişiye göre değişiri

Ben Genel Olarak Yüzüne BAkıyorum

istisnalar Hariç Sonra Vucudunu süzüyorum :D

0|0
    0|0
  • ben herzaman ince belli olup olmadığına bakıyorum. Benimkisi bir saplantı belkide

0|0
    0|0
  • ilk başta yüzüne sonra vücuduna göre karar verir

0|0
    0|0
  • sütyenine bakarak ...

0|0
    0|0
  • fizik ve saç

0|0
    0|0
  • Ben fizik ve ojelere bakıyorum.